Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rodzinny duet Sikorowskich na scenie. Wygraj bilet [KONKURS]

Dodano: 01.03.2024 | 11:28

Na zdjęciu: Koncert Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej w Bydgoszczy zaplanowano na 7 marca br.

Fot. mat. organizatora

Już w przyszłym tygodniu w Bydgoszczy będzie można wziąć udział w wyjątkowym koncercie. Na scenie Filharmonii Pomorskiej wystąpi wieloletni lider grupy Pod Budą Andrzej Sikorowski, który zaśpiewa w ducie ze swoją córką Mają. Wydarzenie odbędzie się przeddzień Dnia Kobiet. 

Andrzej Sikorowski jest autorem takich piosenek jak „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa”, „Ale to już było” czy „Kap, kap, płyną łzy”. Wspólny projekt z córką łączy w sobie historię dwóch pokoleń oraz tradycji – polskiej i greckiej, z którą szczególnie związana jest Maja Sikorowska. Przed nami niezapomniana podróż przez krainę łagodności i pełna czułości opowieść o rodzinie i ukochanym mieście Andrzeja Sikorowskiego – Krakowie.

Koncert Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej w Bydgoszczy zaplanowano na 7 marca na godz. 19:00 w Filharmonii Pomorskiej.  To doskonała okazja do wysłuchania i odśpiewania wspólnie z artystami piosenek, które powstały podczas wielu lat ich wspólnej pracy. Usłyszymy zarówno przeboje zespołu Pod Budą, jak i piosenki z trzech wspólnie nagranych płyt. Ojcu i córce na scenie towarzyszyć będzie jeden z najlepszych polskich gitarzystów – Jacek Królik wraz z Gertrudą Szymańską i Tomaszem Kupcem.

Bilety na to wydarzenie można kupić na stronie organizatora www.adria-art.pl 

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników mamy też konkurs! Do wygrania jest podwójna wejściówka na czwartkowy koncert.  Aby o nią powalczyć, wystarczy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „DUET”, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Za co najbardziej lubisz Kraków i dlaczego?

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku, 5 marca do godz. 12:00. Nagrodzony zostanie autor najciekawszej odpowiedzi, z którym skontaktujemy się w wiadomości mailowej wysłanej tego samego dnia.