Bydgoszcz
2C
78% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 1
3C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaRomansu ciąg dalszy – nowa powieść Justyny Czarneckiej
11.07.2021 | 21:11

Romansu ciąg dalszy – nowa powieść Justyny Czarneckiej

Na zdjęciu: Okładka książki Justyny Czarneckiej.

Fot. nadesłane

Już od poniedziałku będzie można kupić nową książkę bydgoszczanki Justyny Czarneckiej.

Justyna Czarnecka urodziła się w 1975 roku w Bydgoszczy. Po skończeniu VI LO studiowała germanistykę. W latach 2005-2007 prowadziła popularny lokal Las Nubas (dawna Gala) na Bartodziejach, który odkupiła od Marka Wardzińskiego. Obecnie od wielu lat współpracuje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Warta. W wolnych chwilach zaczęła pisać i efektem tego była pierwsza wydana książka zatytułowana „Pudełko Czekoladek”.

Jeśli tytuł książki kojarzy się Państwu ze słynnym mottem Forresta Gumpa: „Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo, co ci się trafi”, to jak przyznaje Justyna Czarnecka, opisana przez nią historia to potwierdza. Chociaż bohaterem nie jest tu nierozgarnięty mężczyzna, który ma farta, lecz mocno stąpająca po ziemi kobieta, Yasmine, która spotkała na swej drodze (jak się przekona z czasem) niewłaściwego mężczyznę, Zacka. Była to historia kobiety, której przyszło zapłacić wysoką cenę za miłość.

Teraz pani Justyna postanowiła napisać swoją drugą książkę. „Jeszcze raz…”  to historia Julii mozolnie odzyskującej równowagę po nieudanym związku, z którego wyszła nie tylko ze złamanym sercem, ale i pustym portfelem. Kiedy udaje się jej stanąć na nogi, zaczyna boleśnie odczuwać samotność i postanawia jeszcze raz dać szansę miłości. Czy Adam okaże się tym jedynym, z którym zacznie nowe życie?   „Jeszcze raz…” nie jest prostą kontynuacją pierwszej książki, choć wierni czytelnicy odnajdą tu wiele znanych wątków i postaci. Tym razem wydawcą został GAJUS AGENCJA WYDAWNICZA, a od poniedziałku książkę można kupić pod TYM LINKIEM.

Książka będzie również dostępna we wszystkich księgarniach internetowych takich jak taniaksiązka, bonito, empik, tantis, nieprzeczytane.pl, dobraksiazka, czytam.pl, gandalf, itp.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści