Bydgoszcz
13C
Niebo głównie zachmurzone
73% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 13 • L 12
15C
Czw
11C
Pt
11C
Sob
12C
Nd
11C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kultura„Romeo i Julia” nie w teatrze, lecz w kinie. W ramach cyklu „Helios na scenie”
02.06.2017 | 19:35

„Romeo i Julia” nie w teatrze, lecz w kinie. W ramach cyklu „Helios na scenie”

Wydarzenie odbędzie się już w ten poniedziałek.

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej wydarzenie.

Fot. mat. pras.

W poniedziałek 5 czerwca o godzinie 18:30 w ramach cyklu projektu „Helios na scenie” będziemy mogli zobaczyć spektakl „Romeo i Julia”.

Ujęcie Érica Rufa, reżysera paryskiego spektaklu, dalekie jest od romantycznego odczytania, do którego „Romeo i Julia” zwykle jest sprowadzany. Zastępca dyrektora Komedii Francuskiej, stara się pokazać, że w dramacie Szekspira chodzi o coś więcej, niż tylko o tragedię miłości młodych kochanków i nienawiści bogatych rodów z Werony.

„Romeo i Julia” to jeden ze spektakli teatralnych prezentowany w ramach cyklu „Helios na scenie”. Głównym założeniem projektu jest prezentacja najlepszych spektakli National Theatre i Comédie-Française, czyli dwóch najbardziej cenionych teatrów Europy, na ekranach kin sieci Helios w całej Polsce. Co dwa tygodnie, w poniedziałkowe popołudnia na widzów czekają wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie.

Więcej informacji o poniedziałkowym wydarzeniu można znaleź http://www.helios.pl/38,Bydgoszcz/HeliosNaScenie/


Powiązane treści