Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Romeo i Julia w niecodziennej wersji w Multikinie. Wygraj bilety! [KONKURS]

Dodano: 14.07.2023 | 15:00

Na zdjęciu: Wydarzenie w bydgoskim Multikinie odbędzie się już 26 lipca 2023 roku.

Fot. mat. organizatora

Sezon Teatr&Opera&Balet 2022/2023 w Multikinie dobiega końca. W ramach ostatniej w tym roku teatralnej retransmisji zobaczymy klasyczną historię Romea i Julii w wykonaniu artystów z brytyjskiego National Theatre. Wydarzenie odbędzie się już 26 lipca 2023 roku o godz. 19:00, a my mamy dla Was bilety!

W słynnym dramacie Williama Szekspira bohaterowie Romeo i Julia ryzykują wszystko, aby być razem, pomimo wrogo nastawionym rodzinom. Nagły wybuch przemocy niweczy jednak wszelkie marzenia o szczęśliwej przyszłości. W tej odważnej produkcji istotną rolę pełni przestrzeń (scena i kulisy) National Theatre. To tu właśnie bohaterowie błądzą pośród snów, kierowani pożądaniem i przeznaczeniem. Nadaje to romantycznej tragedii Szekspira zupełnie nowego, oryginalnego wydźwięku. W tytułową parę kochanków wcielają się Jessie Buckley oraz Josh O’Connor. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się ponadto Tamsin Greig, Fisayo Akinade, Adrian Lester, Lucian Msamati oraz Deborah Findlay.

Spektakl teatralny na wielkim ekranie to idealna okazja dla wszystkich wielbicieli sztuki, którzy pragną czerpać radość z kultury w wyjątkowej atmosferze kina.

Wygraj bilety do kina!

Dzięki współpracy portalu MetropoliaBydgoska.PL z siecią Multikino mamy dla Was do wygrania bilety na to lipcowe wydarzenie w kinie w Bydgoszczy. Aby wygrać podwójną wejściówkę, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl o tytule „Romeo i Julia”, w treści wiadomości podając imię i nazwisko wraz z odpowiedzią na pytanie: Czym jest dla Ciebie miłość?

Na zgłoszenia czekamy do 20 lipca 2023 roku (czwartek) do godziny 23:59. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi, a zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej następnego dnia.

Regulamin konkursu dostępny na stronie www.MetropoliaBydgoska.PL.