Bydgoszcz
-5C
Niebo głównie zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H -5 • L -6
-2C
Czw
1C
Pt
-1C
Sob
0C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaRotary w ElJazzie [ZDJĘCIA]
23.10.2021 | 17:54

Rotary w ElJazzie [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Członkowie Clubu Rotary Bydgoszcz tym razem spotkali się w Klubie Eljazz.

Fot. Tomasz Grzybowski

Członkowie Clubu Rotary Bydgoszcz tym razem spotkali się w Klubie Eljazz.

Na pomysł zorganizowania rautu klubowego właśnie w tym miejscu wpadł Wiesław Bieńkowski. Zaraził tą ideą obecnego Prezydenta Rotary Bydgoszcz Piotra Holkę i wspólnie wprowadzili ją w życie. Tym razem nie w smokingach i pod krawatami i muszkami, a w zupełnie luźnej atmosferze rotarianie zagościli w muzycznej świątyni Józka Eliasza.

Przy okazji zaproszono członków pozostałych bydgoskich Klubów Rotary Stare Miasto i Rotary Brda – była więc szansa na większą integrację bydgoskich rotarian. Jednym z celów spotkania było pozyskanie środków na ufundowanie stypendiów dla dwóch młodych ludzi z Zespołu Szkół Spożywczych. W luźnej i towarzyskiej atmosferze wysłuchano koncertu jazzowego. Na estradzie wystąpił kwartet w składzie: Wiesław Helman (gitara i śpiew), Eugeniusz Posadzy (bas), Paweł Wiśniewski (fortepian) i Józef Eliasz (perkusja). O stronę kulinarną zadbały właścicielki restauracji „Życie Gruzji”. Dania, które zaserwowały, idealnie pasowały do charakteru spotkania.

Dodajmy, że Club Rotary Bydgoszcz jest jednym z najstarszych w Europie, działa od 1931 roku. Co roku zmienia się kadencja Prezydenta Clubu, obecnie tą zaszczytną funkcję pełni Piotr Holka – współwłaściciel i prezes zarządu rodzinnej firmy HOLKAP.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści