Bydgoszcz
2C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 3 • L 1
11C
Pon
10C
Wt
9C
Sr
12C
Czw
13C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleRozbójnik namierzony i usidlony
20.07.2017 | 11:59

Rozbójnik namierzony i usidlony

W cztery dni po zdarzeniu rozbójnik trafił do aresztu.

Na zdjęciu: W areszcie czekał będzie na rozprawę.

Fot. Policja.

Kryminalni z Inowrocławia wykryli sprawcę rozboju. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany w swoim mieszkaniu w Inowroclawiu. Grozi mu 12 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego inowrocławskiej Policji, od kilku dni zajmowali się sprawą rozboju, do którego doszło (15.07) po godz. 22.00, w jednej z miejscowości na terenie gminy Inowrocław.

Kierującemu fiatem, zajechał nagle drogę samochód marki Mitsubishi, z którego wysiadł mężczyzna. Zaatakował on kierowcę fiata, pobił go i kopał. Groził mu także użyciem noża doprowadzając poszkodowanego do bezbronności. Następnie napastnik wsiadł do fiata i odjechał.

Zawiadomieni o przestępstwie policjanci ustalili przebieg zdarzenia, świadków oraz rysopis podejrzewanego o rozbój mężczyzny. Podczas policyjnych działań, na terenie Inowrocławia został znaleziony skradziony pojazd. Pracując nad sprawą kryminalni, wytypowali osobę, która mogła mieć związek z przestępstwem. Gdy mundurowi zebrali dostateczne dowody, dwa dni temu (18.07) odwiedzili jednego z mieszkańców Inowrocławia i zatrzymali go do wyjaśnienia. Jeszcze tego samego dnia usłyszał on zarzut rozboju.

Wczoraj (19.07), 20-letniego mężczyznę policjanci doprowadzili do oskarżyciela oraz sądu, z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Na najbliższe 3 miesiące, decyzją sądu inowrocławianin trafił do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Podobne wpisy

Powiązane treści