Bydgoszcz
16C
Słonecznie
55% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 16 • L 16
22C
Wt
20C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleRozpoznajesz tego mężczyznę? W jednym z bydgoskich marketów opluł i kopnął sprzedawczynię [WIDEO]
kradzież bydgoszcz
13.04.2021 | 15:11

Rozpoznajesz tego mężczyznę? W jednym z bydgoskich marketów opluł i kopnął sprzedawczynię [WIDEO]

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. 

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie gróźb karalnych, naruszenia czynności narządu ciała oraz kradzieży. Do zdarzenia doszło 30 stycznia 2021 roku w dwóch marketach. W jednym sklepie ukradł czekoladę, natomiast w drugim markecie pracownica sklepu przyłapała mężczyznę na kradzieży. Sprawca wychodząc ze sklepu opluł kobietę, a następnie kopnął.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 751 14 69, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krz 611/21.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
26 dni temu

Brać się do roboty a nie liczyć na pomoc społeczeństwa , potraficie pałować kobiety to potrafcie zrobić to do czego się zobowiązaliście przychodząc do służby w policji . Zagnać do roboty tych z pod „Drukarni” nie za to społeczeństwo wam płaci, nie za siedzenie na dupie w radiowozie . ***** kulsonów .

Emil
26 dni temu

Tak ……tych z pod drukarni zagnać a nie jak było chłodniej marnować paliwo to raz a drugie mieć wl silnik ponad minutę ……..!

Powiązane treści