Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zdewastował toaletę na bydgoskiej stacji paliw [WIDEO]

Dodano: 03.08.2022 | 10:14

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Fot. KWP Bydgoszcz

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie dewastacji toalety na stacji paliw Shell przy ulicy Świętej Trójcy. Poszukują oni sprawcy aktu wandalizmu i udostępnili jego wizerunek.

Do zdarzenia doszło 5 lipca 2022 roku, około godziny 20:00. Wówczas niezidentyfikowany mężczyzna dokonał dewastacji wyposażenia toalety publicznej stacji, powodując straty o znacznej wartości. Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty (KP Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19) lub telefoniczny pod numerem 47-751-53-26 oraz całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II Kr 2465/22.

 

0 0 votes
Article Rating
Błażej Bembnista
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iwan
Iwan
1 rok temu

Co, wysrać się nie umiał w ludzkich warunkach i z tej frustracji rozdupcył kibelek??? Pewnie to ruski, tam jeszcze do teraz do wiader walą