Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rozpoznajesz złodziejkę z Bydgoszczy? Płaciła kradzioną kartą w aptece [AKTUALIZACJA]

Dodano: 08.07.2023 | 09:12

Na zdjęciu:

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu oraz filmie. 

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem przy użyciu karty debetowej oraz dokonania płatności zbliżeniowej w dwóch sklepach monopolowych oraz w aptece. Do zdarzeń doszło 3 maja 2023 roku. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie tych czynów. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciu oraz filmie.


CZYTAJ TAKŻE: Znów zmiany na Fordońskiej. Południowa jezdnia zostanie zamknięta


Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami: osobiście w komisariacie policji przy ulicy Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 63, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 1925/23.

 [AKTUALIZACJA]
18.07.2023 r., g. 9:43 Policjanci poinformowali o ustaleniu personaliów kobiety.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments