[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rusza sprzedaż biletów na finałową rundę Grand Prix w Toruniu. Można je nabywać od dzisiaj [CENY]

Dodano: 21.07.2022 | 00:00

Na zdjęciu: Rundy cyklu Grand Prix, które nieprzerwanie od 2010 roku rozgrywane są na toruńskiej MotoArenie, cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców żużla.

Fot. Archiwum

Już dzisiaj (21 lipca) przed południem rusza sprzedaż biletów na ostatnią rundę żużlowego cyklu Grand Prix, która odbędzie się 1 października na MotoArenie. W Toruniu odbędzie się także finałowy turniej cyklu SGP2, który wyłoni najlepszego młodzieżowca globu.

To będzie weekend pełen atrakcji dla kibiców żużla w Grodzie Kopernika i nie tylko. Na toruńskiej MotoArenie 30 września odbędzie się trzecia, ostatnia runda cyklu SGP2, w którym poznamy trzech najlepszych młodzieżowców na świecie. Pierwsza runda odbyła się pod koniec maja w Pradze. Na stadionie Marketa w stolicy Czech najlepszy okazał się Mateusz Cierniak, który w finale wyprzedził Łotysza Francisa Gustsa oraz reprezentanta gospodarzy Petra Chlupaca. Siódmy był Jakub Miśkowiak, dziewiąty Mateusz Świdnicki, a siedemnasty Wiktor Przyjemski. Cykl SGP2 składa się w tym roku z trzech turniejów – w połowie września druga runda odbędzie się na Principality Stadium w Cardiff.

Już 1 października odbędzie się z kolei ostatnia runda cyklu Grand Prix. W Toruniu, runda Indywidualnych Mistrzostw Świata gości nieprzerwanie od 2010 roku. Klub z Torunia poinformował, że w czwartek (21 lipca), od godziny 10:00 rusza sprzedaż biletów na rundę Grand Prix, jaka zostanie rozegrana na MotoArenie. Wejściówki dostępne będą wyłącznie poprzez stronę internetową kstorun.kupbilety.pl.

Przedstawiciele toruńskiego klubu przedstawili także ceny wejściówek. Do nabycia będzie pakiet, który obejmie oba turnieje. Ich ceny w zależności od stref są następujące: 750 zł – strefa czerwona, 300 zł – niebieska, 230 zł – zielona, 160 zł – żółta i 120 zł – zielona (ulgowy). Bilety na turniej Grand Prix 1 października są w cenach: 649 zł – strefa czerwona, 249 zł – niebieska, 189 zł – zielona, 109 zł – zielona (ulgowy) i 139 zł – żółta, a na rundę SGP2 30.09: 149 zł – strefa czerwona, 79 zł – niebieska, 49 zł – zielona, 39 zł – żółta, 29 zł – zielona (ulgowy). Organizatorzy informują, że bilet ulgowy przysługuje młodzieży do ukończenia osiemnastego roku życia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments