Bydgoszcz
2C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 3 • L 1
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportRusza sprzedaż karnetów na mecze żużlowej Polonii. Będą dostępne od początku tygodnia
żużel, polonia bydgoszcz, stadion, asy dla  golloba - sf
29.11.2018 | 12:12

Rusza sprzedaż karnetów na mecze żużlowej Polonii. Będą dostępne od początku tygodnia

O rozpoczęciu sprzedaży karnetów poinformował klub.

Na zdjęciu: Kibice żużla mogą zacząć nabywać karnety na mecze ligowej Polonii od początku grudnia. Na niedawnym turnieju dla Tomasza Golloba na trybunach był komplet widzów.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Kibice żużla już od najbliższego poniedziałku (3 grudnia) będą mogli zacząć kupować karnety na mecze żużlowej Polonii w nadchodzącym sezonie Polskiej Ligi Żużlowej (II ligi).

Sezon rozpocznie się w połowie kwietnia. Klub poinformował właśnie w komunikacie, że karnet obowiązuje na sześć ligowych spotkań, jakie Polonia w 2019 roku rozegra na stadionie przy ul. Sportowej 2, który obecnie jest remontowany. W związku z tym, zmieni się organizacja obiektu. I tak, miejsca numerowane tak jak dotychczas będą dostępne na trybunie głównej i sektorze A (tzw. podsektorach po obu stronach trybuny głównej). Nienumerowane będą miejsca na sektorze B.


INFORMACJE Z CZARNEGO SPORTU W NASZYM SERWISIE – ŻUŻEL BYDGOSZCZ


Polonia podała również ceny karnetów. Najdroższy jest ten na trybunę główną. Jego koszt to 250 zł. Niewiele mniej, bo 120 zł trzeba będzie zapłacić za zakup karnetu na sektor A (trybuna na pierwszym łuku), a 100 zł – na sektor B (drugi łuk). 75 zł kosztować będzie karnet ulgowy (obowiązuje na sektory A i B, dla emerytów, rencistów i kobiet). Nowością jest wprowadzenie karnetu Młody Kibic. 100 zł kosztuje ten na trybunę główną, a na pozostałe trybuny – 50 zł.

Jaki jest koszt pojedynczego biletu na mecz ligowy? 50 zł trzeba wydać na kupienie wejściówki na trybunę główną. 25 zł – na sektor A, 20 zł – sektor B, 15 zł – bilet ulgowy (emeryci, renciści, kobiety), a 10 zł – Młody Kibic (obowiązuje na sektory A, B, dla osób w wieku 7-16 lat, które urodzone są w latach 2003-2012). Dzieci do lat siedmiu wchodzą na stadion za darmo.

Karnety będzie można kupować od poniedziałku, 3 grudnia w kasie w budynku klubu przy ul. Sportowej 2 (budynek administracyjny w parku maszyn), a ta będzie czynna w godzinach 10:00 – 16:00. Jak informuje Andrzej Matkowski  z żużlowej Polonii, kibice którzy zdecydują się na zakup całosezonowych wejściówek, otrzymają atrakcję. – Przy zakupie karnetu, kibic otrzyma kalendarz na sezon 2019 i smycz „Mistrz Jest Jeden” – mówi. Matkowski precyzuje, że na początku sprzedaży karnetów, ich nabywcy otrzymają vouchery, które przed początkiem ligowego sezonu zostaną wymienione na właściwe karnety.


Powiązane treści