Bydgoszcz
7C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 7 • L 7
10C
Pon
7C
Wt
7C
Sr
9C
Czw
10C
Pt
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyRyk silników, ogień i duża dawka adrenaliny. Wygraj bilety na kaskaderskie show! [KONKURS]
kaskaderzy_Flott Cascaders Team
28.08.2017 | 18:45

Ryk silników, ogień i duża dawka adrenaliny. Wygraj bilety na kaskaderskie show! [KONKURS]

Na początku września w Bydgoszczy odbędą się aż dwa pokazy Stunt Show Speedway.

Na zdjęciu: Podczas pokazu będzie można zobaczyć m.in. skoki na motocyklach.

Fot. mat. pras.

Drugi września oraz czwarty września – te daty powinni zapisać w kalendarzu wszyscy fani adrenaliny i niesamowitych wrażeń. To wtedy w Bydgoszczy odbędą się pokazy Stunt Show Speedway.

W trakcie dwugodzinnych występów uczestnicy będą mogli zobaczyć kaskaderskie umiejętności z wykorzystywaniem samochodów, motocyklów czy monster trucków. Zaprezentują je członkowie teamu Flott Cascaders Team, w skład którego wchodzą byli zawodnicy sportów wodnych, posiadacze zapisanych w księdze Guinessa rekordów świata w skokach odległościowych motocyklami i samochodami. Warto dodać, że to oni, pod wodzą Alfreda Smida, brali udział w w produkcji III części kultowego już filmu Taxi oraz oprawiali sceny mobilne Bonda – „Casino Royale” i „Quantum of Solace”.

Co zaprezentują w Bydgoszczy? – Nasz dwugodzinny agresywny pokaz Stunt Show Speedway to połączenie American Speedway, freestylu motocrossowego i na quadach, driftu i autocrossu. Pokazy kończą ogromne Monster Trucki, które skaczą i miażdżą zwykłe samochody swoimi wielkimi kołami – mówią członkowie zespołu.

Pokazom towarzyszyć będą niezwykłe efekty świetlne i pirotechniczne przygotowane przez najlepszych specjalistów ze studia filmowego Barandov w Pradze. Pojawi się ogień i dym. Wszystko uzupełni ogromny ryk silników, eksplozje i perfekcyjna praca kierowców i ekipy technicznej. – Podamy Państwu „adrenalinowy koktajl”, którego smak będziecie pamiętać bardzo długo – mówią organizatorzy i zapewniają, że takiej imprezy w Bydgoszczy jeszcze nie było.

Ich show będzie można zobaczyć w sobotę na stadionie BKS Chemik na Glinkach oraz w poniedziałek na parkingu przed Centrum Handlowym Auchan przy ul. Rejewskiego. Oba pokazy rozpoczną się o godzinie 18:00.

Bilety będzie można nabyć przed każdymi pokazami w kasie na terenie imprezy. Jednak nasi czytelnicy już teraz mają szansę zdobyć darmowe wejściówki. Do rozdania mamy po pięć biletów na każdy pokaz. Aby zdobyć jeden z nich należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku powstał pierwszy monster truck w historii?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl podając w treści również swoje imię i nazwisko oraz datę jednego z pokazów. Na wiadomości czekamy do 30 sierpnia do godziny 12:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Powiązane treści