[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rzeka Muzyki wraca już w niedzielę. Jacy artyści zaśpiewają w Bydgoszczy?

Dodano: 30.06.2021 | 14:03

Na zdjęciu: O szczegółach związanych z Rzeką Muzyki, mówili podczas konferencji prasowej: dyrektor Biura Współpracy i Promocji z Zagranicą Łukasz Krupa, konferansjer Jacek Pawlewski i muzyk Mikołaj Macioszczyk.

Fot. Szymon Fiałkowski

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, ponownie organizowany będzie cykl koncertów Rzeka Muzyki. Podczas konferencji prasowej, ujawniono szczegóły tegorocznej edycji.

– Nie tylko nam organizatorom, ale i mieszkańcom brakowało tych spotkań, wspólnego spędzania czasu w atmosferze wody, muzyki – mówił podczas konferencji prasowej dyrektor Biura Współpracy i Promocji z Zagranicą w ratuszu Łukasz Krupa. Zapowiedziano, że w związku z trwającymi obostrzeniami związanymi z trwającą pandemią koronawirusa, do amfiteatru przy Operze Nova będzie mogło wejść maksymalnie 50% publiczności, tj. 350 osób. Wejściówki do odbioru są w tygodniu poprzedzający dany koncert we wtorki w ratuszu w godz. 14:00 – 18:00. – Jeśli wejściówki pozostaną, to będziemy państwa informowali, że na dane koncerty wejściówki są – podkreślił Krupa.

Tegoroczną edycję rozpocznie w najbliższą niedzielę (4 lipca) koncert Orkiestry Samanta – jednego z najlepszych zespołów pieśni szantowych. W kolejnych dniach, wystąpią Kasia Moś, Anna Karwan, Future Folk czy Mikołaj Macioszczyk. W sierpniu Joanna Smajdor zaśpiewa piosenki Anny Jantar, a 15.08. wystąpi Stanisława Celińska. 22 sierpnia koncert muzyki blues – na scenie pojawi się Maciej Lipina. – Serdecznie zapraszamy na lipiec i sierpień na godzinę 19:00 na koncerty – zapraszał konferansjer Rzeki Muzyki Jacek Pawlewski.

Na scenie wystąpi także Mikołaj Macioszczyk. – 2020 rok był dla całej branży muzycznej i eventowej bardzo trudny. Bardzo się cieszymy, że powracamy do tej normalności i że będziemy mogli zagrać na tak prestiżowej imprezie – powiedział artysta, który na scenie przy amfiteatrze Opery Nova zaśpiewa 18 lipca.

RZEKA MUZYKI 2021 – LISTA KONCERTÓW (WSZYSTKIE ZACZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 19:00)
4.07. – Orkiestra Samanta
11.07. – Kasia Moś
18.07. – Mikołaj Macioszczyk
25.07. – Future Folk
1.08. – Joanna Smajdor – Tyle słońca… (z repertuaru Anny Jantar)
8.08. – Koncert Ani Karwan
15.08. – Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko
22.08. – Maciej Lipina – Skazany na Bluesa (koncert z utworami ze spektaklu Teatru Śląskiego w Katowicach)
29.08. – Aga B. z zespołem Tribute to Maanam

Rzeka Muzyki wraca już w niedzielę. Jacy artyści zaśpiewają w Bydgoszczy?
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments