Bydgoszcz
-0C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 0 • L -1
1C
Pt
4C
Sob
5C
Nd
6C
Pon
9C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISą prokuratorskie zarzuty dla 36-latki, która zabiła swoje dziecko. Rzucała nim o ziemię
POLICJA - SG
07.02.2018 | 18:20

Są prokuratorskie zarzuty dla 36-latki, która zabiła swoje dziecko. Rzucała nim o ziemię

Śledczy z prokuratury skierowali już wniosek o trzymiesięczny areszt dla 36-latki.

Na zdjęciu: 36-latka przyznała się do winy podczas przesłuchania.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Nowe, dramatyczne fakty w związku z odnalezieniem wczoraj na jednym z pól koło Piotrkowa Kujawskiego ciała miesięcznej dziewczynki.

Śledczy z prokuratury rejonowej w Radziejowie, którzy prowadzili śledztwo w tej sprawie, przedstawili zarzuty zatrzymanej 36-letniej matce dziecka. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa miesięcznego niemowlęcia, miała nim rzucać o podłogę i je podduszać. Według doniesień śledczych, sprawczyni czynu przyznała się do winy.

Przypomnijmy: nieprzytomną miesięczną dziewczynkę odnaleziono wczoraj o poranku na jednym z pól koło domu niedaleko Piotrkowa Kujawskiego. Niemowlę było nieprzytomne i mimo przeprowadzenia reanimacji przez zespół ratownictwa medycznego i przewiezieniu do szpitala, dziewczynki nie udało się uratować. Lekarze z toruńskiego szpitala przekazali jedynie, że trafiła ona do placówki w agonalnym stanie.

36-letniej kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Podczas środowego posiedzenia, sąd w Radziejowie rozpatrywał wniosek o jej tymczasowe, trzymiesięczne aresztowanie.


Podobne wpisy

Powiązane treści