Bydgoszcz
13C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 16 • L 12
20C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
24C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleSamochód ciężarowy potrącił kobietę. Wprowadzono zmiany w ruchu [AKTUALIZACJA]
potrącenie its
16.10.2017 | 19:56

Samochód ciężarowy potrącił kobietę. Wprowadzono zmiany w ruchu [AKTUALIZACJA]

Na zdjęciu:

Fot.

W poniedziałkowy wieczór na Wzgórzu Wolności doszło do potrącenia pieszego. W pobliżu miejsca zdarzenia wprowadzono znaczne utrudnienia w ruchu. 

Informacja o zdarzeniu przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Polnej dotarła do bydgoskich służb po godzinie 19:00. Na miejscu pojawili się policjanci i ratownicy medyczni. Okazało się, że samochód ciężarowy potrącił kobietę. Nie wiadomo jeszcze, czy do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych czy w innym miejscu. Ranna została zabrana do szpitala. Jednak jak informują świadkowie, do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych.

Ruchem w pobliżu miejsca zdarzenia wciąż kierują policjanci. Zarówno kierowcy, jak i pasażerowie muszą liczyć się ze znacznymi utrudnieniami w ruchu.  – Autobusy linii 53, 56, 61, 79 i 86 w kierunku Ujejskiego kursują z pominięciem przystanku Wzgórze Wolności, a linii 69 i 89 z pominięciem dodatkowo przystanków Wojska Polskiego – Ujejskiego i rondo Toruńskie – informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy.

Szczegóły zdarzenia ustali policja.

AKTUALIZACJA

Ruch w pobliżu miejsca zdarzenia został przywrócony. Z najnowszych ustaleń policjantów wynika, że potrącona została starsza kobieta, która trafiła do szpitala w stanie bardzo ciężkim. Potwierdziły się również informacje, że do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych.


Powiązane treści