Bydgoszcz
6C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h NNW
H 8 • L 5
15C
Sr
5C
Czw
7C
Pt
7C
Sob
9C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleSamochód uderzył w drzewo na drodze wojewódzkiej. Na miejsce wzywano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
27.05.2020 | 15:17

Samochód uderzył w drzewo na drodze wojewódzkiej. Na miejsce wzywano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb przed godziną czternastą.

Na zdjęciu: Na miejsce wypadku trzeba było dysponować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Fot. Szymon Fiałkowski

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego w środowe (27 maja) popołudnie doszło na odcinku drogi wojewódzkiej 262 niedaleko Mogilna.

Jak informuje nas rzecznik mogileńskiej straży pożarnej kpt. Patryk Kaczmarek, zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb o 13:41. – Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży – mówi Kaczmarek.

Z informacji uzyskanych od służb wynika, że na odcinku drogi między miejscowościami Gębice i Procyń, samochód osobowy uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia ranne zostały dwie osoby. Jedną z nich do szpitala przetransportowano wezwanym na miejsce wypadku śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Droga Wojewódzka nr 262 w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana, trwają czynności policyjne, które zmierzać będą do wyjaśnienia dokładnych okoliczności wypadku. Z informacji uzyskanych od rzecznika mogileńskiej straży pożarnej wynika, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 18:00.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści