Bydgoszcz
-10C
79% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H -10 • L -11
1C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleSamochody zderzyły się i zdemolowały nagrobki. Cztery osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]
ŚWIECIE, wypadek główne
22.06.2017 | 13:17

Samochody zderzyły się i zdemolowały nagrobki. Cztery osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy wypadku.

Na zdjęciu: Do zderzenia doszło w środę rano.

Fot. KPP Świecie

W Świeciu doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. Kierujący renault master, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzył się z jadącym na drodze z pierwszeństwem przejazdu citroenem. W wyniku zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala.

W środę o godzinie 6:25 w Świeciu, na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Dąbrowskiej doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 68-letni kierujący renault master, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z citroenem, którym podróżował 27-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Obaj kierujący oraz dwoje pasażerów z renault zostali przewiezieni do szpitala. W wyniku zdarzenia uszkodzony został również płot i dwa nagrobki pobliskiego cmentarza.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków. Za  stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 68-latkowi prawo jazdy. Dochodzenie prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.


Powiązane treści