Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 5 • L 3
1C
Sr
1C
Czw
0C
Pt
4C
Sob
3C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaSamolot do Rzymu: „Gorąca Linia” powraca
samolot do Rzymu
02.08.2016 | 00:13

Samolot do Rzymu: „Gorąca Linia” powraca

Zainteresowani wylotem do Rzymu uzyskają odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Na zdjęciu: Samolot do Rzymu.

Fot. Stanisław Gazda

Port Lotniczy Bydgoszcz ponownie uruchamia „Gorącą Linię” – w związku z dużym zainteresowaniem lotami do Rzymu wśród mieszkańców województw kujawsko- pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.

Wszyscy zainteresowani lotem do Rzymu z bydgoskiego lotniska mogą, w najbliższe środy – 3 i 10 sierpnia, skorzystać ze specjalnej infolinii. Konsultanci będą udzielać informacji na temat połączenia Bydgoszcz – Rzym. Pomogą również w zakupie biletu, doradzą jak dostać się z lotniska do centrum Rzymu. Odpowiedzą także na pytania dotyczące bagażu podręcznego i rejestrowanego oraz rozwieją inne wątpliwości dotyczące podróży lotniczych.

„Gorąca linia” dotycząca lotów do Rzymu działać będzie pod następującymi numerami telefonów: 52 365-46-78 oraz 512-031-760 w godzinach 8-16.

Przypomnijmy, że połączenie do Rzymu jest obecne w siatce połączeń bydgoskiego lotniska od 16 czerwca 2016 roku. Do stolicy Włoch pasażerowie podróżują na pokładzie samolotu Boeing 737-300 ze 148 miejscami na pokładzie.

W poniedziałki i czwartki samolot startuje z rzymskiego lotniska Fiumicino o godzinie 11:55 aby wylądować w Bydgoszczy o 14.25. W podróż powrotną maszyna wyrusza o godzinie 15:10 i ląduje na lotnisku Rzym-Fiumicino o godzinie 17:35. Jest to pierwsze rejsowe połączenie linii MistralAir nie tylko w Bydgoszczy, ale także w Polsce.

Z powodu planowanego zamknięcia lotniska Rzym-Ciampino (w terminie 14-31 października) połączenie z Portu Lotniczego Bydgoszcz będzie jedynym sposobem aby dostać się bezpośrednio do stolicy Włoch z północnej Polski.

Bilety dostępne są w kasie biletowej Portu Lotniczego Bydgoszcz, w biurach podróży oraz na stronie internetowej przewoźnika mistralair.it.

Ceny za przelot w 1 stronę zaczynają się od 189 PLN. W cenę biletu wliczony jest 15kg bagaż rejestrowany.


Powiązane treści