Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 6 • L 3
12C
Sob
14C
Nd
11C
Pon
9C
Wt
12C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesSaturn w Arkadach gotowy na otwarcie. Będzie nowocześnie
10.11.2015 | 17:02

Saturn w Arkadach gotowy na otwarcie. Będzie nowocześnie

Nowy sklep ma być flagową placówką sieci na terenie Polski.

Na zdjęciu: Maciej Uherek ( z lewej) oraz Piotr Persona opowiedzieli o nowym sklepie.

Fot. Sebastian Torzewski

Najnowocześniejszy w kraju i jeden z czterech na tak wysokim poziomie innowacyjności w Europie – taki ma być Saturn, który w piątek zostanie otwarty w Zielonych Arkadach.

Nowy sklep zatrudni ponad 60 osób na zasadzie umowy o pracę. Zdaniem Macieja Uherka, dyrektora zarządzającego sieci, Saturn oferuje największy wybór produktów użytkowych, a także innowacyjne rozwiązania. Słowo innowacje jest zresztą w przypadku bydgoskiego sklepu kluczowe. Nowo powstały market ma bowiem zostać flagową placówką sieci. Jak zapewnia dyrektor salonu, Piotr Persona, jego sklep został wybudowany według najnowszych standardów i z wykorzystaniem nowego sposobu ekspozycji. Nowoczesne będą też usługi, jakie nowy Saturn zaproponuje. Sklep będzie m.in. personalizował akcesoria do urządzeń mobilnych oraz wykonywał „Selfie 3D”. – Będzie można się zeskanować, a my na podstawie tego będziemy tworzyć figurki danej osoby – opisuje Persona.

Jak wyliczył Uherek, obecnie statystyczny polski klient wydaje na elektronikę 215 euro rocznie. To znacznie mniej niż jego odpowiednik w Niemczech (830 euro), ale i tak dwa razy więcej niż dziesięć lat temu. Co będzie mógł kupić klient bydgoskiego Saturna? Z okazji otwarcia sklep przygotował specjalne oferty cenowe, które obejmą m.in. smartfony, notebooki czy roboty odkurzające. Dostępny będzie także 65-calowy telewizor, którego – jak zapewniają właściciele marketu– nie będzie można kupić w żadnym innym miejscu w Europie. Prezentacja sklepu była też okazją do pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Dziecięcemu, któremu sklep przekazał sprzęt o wartości 10 tysięcy złotych (zdjęcia poniżej).

Otwarcie sklepu w CH Zielone Arkady nastąpi w piątek o godzinie 8:00. Później market będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00.


Powiązane treści