Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Schreiber zaczął kampanię wyborczą. „Idziemy z ambitnym programem”

Dodano: 18.09.2023 | 08:45

Na zdjęciu: O starcie swojej kampanii Łukasz Schreiber mówił podczas konferencji prasowej, którą zorganizował na tarasie hotelu Holiday Inn.

Fot.

Minister spraw bydgoskich – z takim hasłem do wyborów pójdzie Łukasz Schreiber. – Chcemy też mówić o tym, co planujemy zrobić, chcemy iść z konkretnymi planami na te wybory – powiedział. 

O rozpoczęciu swojej kampanii wyborczej, Schreiber mówił podczas konferencji prasowej na tarasie hotelu Holiday Inn. Wcześniej miał jeszcze obowiązki w Kancelarii Premiera, a na czas prowadzonej kampanii weźmie urlop.

Jak podkreślał, ta kampania i te wybory będą niezwykle ważne. – Dojdzie do wyboru, jak ma wyglądać Polska przez kolejne cztery lata, czy te ostatnie osiem lat reform, które podjął rząd PiS, mają być kontynuowane, czy też – jak postuluje opozycja – ma być odwrót z tego procesu, czy mają być kolejne cztery lata dynamicznego rozwoju Polski czy też skazujemy się na pewien znak zapytania, bo nie wiemy, co chce zrobić opozycja – powiedział Schreiber i przytaczał wypowiedzi polityków opozycji, którzy jeszcze niedawno mówili o zapaści budżetu i czekającym nas kryzysie finansów publicznych. – Ich propozycje sięgają na pierwsze sto dni 130 miliardów złotych, zmniejszenia wpływów podatkowych. To pokazuje, że opozycja uważa, że stan finansów jest znakomity – zaznaczał.

Sam Schreiber jeszcze niedawno skupiał się na promocji swojej książki „Zmanipulowani. Czyli jak dobrzy ludzie dają się uwieść inteligentnej propagandzie”, a teraz już chce rozmawiać z mieszkańcami regionu. – Idziemy do tych wyborów z ambitnym programem, a nie z setką hasełek, ale z trzystu stronnicowym programem – zaznaczał. Deklarował, że w kampanii zostaną pokazane propozycje, jakie zostaną złożone zarówno przez niego, jak i partię. Zapowiedział, że nie będzie się uchylał od debat z kontrkandydatami.

W sobotę, 23 września Schreiber będzie organizował swoją konwencję, która odbędzie się w Fordonie.

0 0 votes
Article Rating
Schreiber zaczął kampanię wyborczą. "Idziemy z ambitnym programem"
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anżej
Anżej
15 dni temu

Naprawdę? kto może zagłosować na takie coś, ten facet nie potrafi złożyć zdania.

Marian
Marian
15 dni temu

Drogi Panie Schreiber chciałbym Panu zaufać , ale z doniesień medialnych wynika że Pana żona sama podjęła decyzje utworzenia innej partii jak PiS , skoro małżonki Pan nie przekonał to ja mam wątpliwości .

Zdzisiek Ryba co w stawie pływa
Zdzisiek Ryba co w stawie pływa
15 dni temu

Zadłużać bezpardonowo kraj na skalę niespotykaną dotychczas, szastać pieniędzmi podatników na lewo i prawo, to nie ambicja a głupota. Niestety podobni wam głupcy was wybiorą i na to niestety wszyscy liczycie.

kaz
kaz
15 dni temu

Ty nam pisirku nic nie dawaj , ty nam tylko nie zabieraj ,spółki skarbu państwa naszych ciężko zarobionych pieniędzy . Gdzie jest 260 mln zł które bydgoszczanie odprowadzili z podatków i przeznaczyli na rozwój miasta ????? Działacie jak zorganizowana banda złodziei , tylko willa + , koryto + ,spółki skarbu państwa +. Złodziejowi z rydzykowa daliście 340 mln zł za co ??? KPO , służba zdrowia , sądownictwo szoruje po dnie , a ty nam du… zawracasz jak jest w kraju dobrze . Wspaniale jest ale złodziejom a wy stoicie na czele tego złodziejstwa .

Piotr
Piotr
15 dni temu

Mieliście 8 lat na realizację programu, a obiecujecie jakbyście dopiero mieli zacząć coś robić. Śmiechu warte. Zresztą ci drudzy nie lepsi. Prawybory pokazały, że najprawdopodobniej po wyborach mamy po ok. 50% i pat. Czyli niewiele się zmieni przez następne 4 lata.

julek
julek
15 dni temu

Zamiast program na 300 stron , wystarczy jeden punkt nie będziemy kraść , a to co ukradliśmy zwrócimy społeczeństwu . Bydgoszcz czeka na swoje 260 mln zł .

Taka uwaga
Taka uwaga
15 dni temu

No sorry skoro najbliżsi mówią mam dość .

Normalny
Normalny
14 dni temu

Schreiber, dopiero teraz idziecie z ambitnym planem ?? do tej pory on nie byl ambitny ?? czy byl ? a ten teraz jest ambitniejszy ? zaczynam sie gubic, najbardziej ambitny plan to taki zebyscie wy PO i te inne postkomunistyczne warcholy poszli juz w pipe jeza najlepiej za kraty, do pudla i kamieniolomow