Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
92% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H 0 • L -3
1C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
3C
Nd
3C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleSeria wypadków w regionie. Sporo utrudnień
policja
28.10.2016 | 16:30

Seria wypadków w regionie. Sporo utrudnień

W popołudniowych wypadkach rannych zostało siedem osób.

Na zdjęciu: Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków.

Fot. archiwum

Dwa groźne zderzenia miały miejsce w piątek po południu w pobliżu Nakła. Droga wojewódzka nr 243 jest zablokowana, a na krajowej dziesiątce wprowadzono ruch wahadłowy.

Do pierwszego wypadku doszło po godzinie 15 na odcinku drogi krajowej nr 10 między Piłą a Nakłem, kilkanaście kilometrów przed drugim z tych miast. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn doszło do zderzenia trzech samochodów. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala, ale ich stan nie jest znany. Jak informuje KPP w Nakle, obecnie ruch w pobliżu miejsca zdarzenia – na odcinku kilkuset metrów – odbywa się wahadłowo. Według pierwszych informacji z GDDKiA utrudnienia miały potrwać do godz. 17.

Po godz. 16 do zderzenia doszło także na drodze wojewódzkiej nr 241 w miejscowości Paterek w powiecie nakielskim. W wypadku brały udział dwa samochody osobowe, którymi podróżowały cztery osoby – trzy z nich są w stanie ciężkim.  Droga jest obecnie zablokowana, a na miejscu działa pięć zastępów straży pożarnej.

Po południu z utrudnieniami spotkali się też kierowcy podróżujący drogą krajową nr 5. Z powodu kolizji w Żninie także wprowadzono ruch wahadłowy. Sytuacja wróciła do normy ok. godz. 15.


Powiązane treści