Bydgoszcz
1C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 1 • L 0
2C
Pt
6C
Sob
7C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleSeria zaginięć w mieście. Poszukiwani są nastolatkowie! [AKTUALIZACJA]
zaginięcie_-Teresa-K.-Bydgoszcz_-BCZK
20.11.2018 | 07:29

Seria zaginięć w mieście. Poszukiwani są nastolatkowie! [AKTUALIZACJA]

W poniedziałek poinformowano o zaginięciu trójki nastolatków.

Na zdjęciu: Policja poszukuje 13-letniej Teresy Krawczyk.

Fot. BCZK

Trwają poszukiwania nastolatków, którzy zaginęli na terenie miasta.

Policjanci z komisariatu na Szwederowie prowadzą poszukiwania 13-letniej Teresy Krawczyk. Dziewczynka wyszła z domu i do teraz nie skontaktowała się z najbliższymi. Podano także, że w chwili zaginięcia miała być najprawdopodobniej w towarzystwie swojego 16-letniego brata Jana. Funkcjonariusze podali rysopis zaginionej 13-latki. Ma ona 165 cm wzrostu, 50 kg wagi, ciemne blond długie włosy proste do pasa. Ubrana była w spodnie jeans koloru czarnego z przetarciami na kolanach, na kolanach, bordową bluzę z kapturem, kurtkę jesienną koloru czarno-szarego, buty bdb. Przedstawiono także rysopis jej o trzy lata starszego brata: ma on 176 cm wzrostu, 50 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała, włosy „irokez” tleniony jasny blond, blizna na ustach, brak przedniej jedynki prawej, ubrany w spodnie moro koloru zielonego, jasno-niebieską bluzę zapinaną na zamek, buty sportowe koloru białego, plecak niebieski.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz Szwederowo pod numerem telefonu 52-525 52 69 lub numerami alarmowymi policji 997/ 112.

Na jednej z grup na portalu społecznościowym Facebook poinformowano o zaginięciu 15-letniego Michała Chomskiego. Mieszkający na Miedzyniu chłopak w poniedziałkowe popołudnie opuścił miejsce zamieszkania i do teraz do niego nie powrócił. W chwili zaginięcia ubrany był w buty sportowe, niebieską kurtkę i jeansy.

Równolegle trwają także poszukiwania 15-letniej Sandry Polewskiej. Dziewczyna jest mieszkanką województwa wielkopolskiego, ale w internecie miała poznać 20-letniego chłopaka, który zapraszał ją na spotkanie w grodzie nad Brdą. W dniu zaginięcia, jak informują jej najbliżsi, 15-latka miała pokłócić się z rodzicami. Ma ona 165 cm wzrostu, blond włosy i jest szczupłej budowy ciała. Jej zaginięcie miało zostać zgłoszone do komisariatów policji w Turku i Bydgoszczy.

[AKTUALIZACJA]
g. 13:05. Jak się dowiedzieliśmy, funkcjonariusze odnaleźli zarówno 13-latkę, jak i 15-latka. Cały czas trwają poszukiwania 15-latki, która miała przyjechać do Bydgoszczy z woj. wielkopolskiego.


Powiązane treści