[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Seryjni złodzieje złapani przez monitoring. Czy ktoś ich rozpoznaje? [ZDJĘCIA]

Dodano: 25.06.2021 | 10:36

Na zdjęciu: Policja przedstawiła wizerunek podejrzewanych o kradzież.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z komisariatu w Solcu Kujawskim zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę i kobietę bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z soleckiego komisariatu prowadzą postępowanie dotyczące szeregu kradzieży sklepowych, do których dochodziło w ostatnim czasie w sklepach na terenie Solca Kujawskiego. Wizerunki mężczyzny i towarzyszącej mu kobiety zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 15 w Solcu Kujawskim lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 71 10, a także całodobowo pod numerami 47 751 12 49 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VII En- 1379/21.

Seryjni złodzieje złapani przez monitoring. Czy ktoś ich rozpoznaje? [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Emil
1 rok temu

Plus mandat za brak maseczki w sklepie dla dziewczyny

Last edited 1 rok temu by Emil