Bydgoszcz
-1C
Lekkie opady śniegu
74% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 0 • L -2
5C
Sr
7C
Czw
6C
Pt
6C
Sob
8C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleSeryjny złodziej zatrzymany. Okradł pizzerię, hotel, pralnię i wiele innych miejsc
kajdanki z kodeksem (Copy)
20.10.2019 | 22:17

Seryjny złodziej zatrzymany. Okradł pizzerię, hotel, pralnię i wiele innych miejsc

Na zdjęciu: Mężczyzna został zatrzymany dzień po włamaniu do pizzerii. Usłyszał już zarzuty.

Fot. archiwum

Policjanci z Ciechocinka zatrzymali sprawcę zuchwałej kradzieży laptopa w jednej z pizzerii. Szybko okazało się, że 33-latek ma na koncie wiele innych przestępstw. W czwartek usłyszał zarzuty włamań i kradzieży na terenie miasta.

W miniony wtorek (15.10.19) ciechocińscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednej z pizzerii. Sprawca wszedł do lokalu i wykorzystując nieuwagę personelu wyniósł laptopa wartego 1 500 zł. Policjanci od razu rozpoznali mężczyznę, którego zarejestrował monitoring.

Do zatrzymania doszło następnego dnia. W lokalu, który zajmował, policjanci znaleźli urządzenie do masażu, które 33-latek ukradł z zaparkowanego busa. – Dzięki wytężonej pracy śledczych możliwe było przedstawienie mężczyźnie zarzutów w sprawie włamań do samochodów, których dokonał w ostatnich kilku tygodniach. Na tym lista zarzutów się nie kończy. Okazało się, że mężczyzna włamał się do miejskiej pralni, a także z recepcji jednego z hoteli ukradł monitor – mł. asp. Marta Błachowicz.

Policjanci przedstawili zatrzymanemu w sumie 16 zarzutów. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności zmierzające do odzyskania pozostałych skradzionych przedmiotów.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści