Bydgoszcz
11C
Słonecznie
82% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 12 • L 11
17C
Sob
18C
Nd
17C
Pon
15C
Wt
14C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportSezon zakończony wygraną. Apator Toruń pokonał Stal Gorzów [ZDJĘCIA]
Jack Holder, Rafał Karczmarz, Wiktor Jasiński
20.08.2021 | 23:30

Sezon zakończony wygraną. Apator Toruń pokonał Stal Gorzów [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Jack Holder zdobył jedenaście punktów w meczu ze Stalą. Australijczyk ogłosił, że przedłużył kontrakt z klubem na przyszły sezon.

Fot. Sławomir Kowalski / Speedway Ekstraliga, materiały prasowe

W meczu czternastej, ostatniej kolejki sezonu zasadniczego żużlowej PGE Ekstraligi, eWinner Apator Toruń pokonał na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów 50:40. Jednocześnie ogłoszono, że w toruńskim zespole w przyszłym sezonie nadal jeździć będzie Australijczyk Jack Holder.

ŻUŻEL – PGE EKSTRALIGA – FAZA ZASADNICZA – SEZON 2021 – 14 KOLEJKA – 20.08.2021 R.
EWINNER APATOR TORUŃ – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW 50:40
Pierwszy mecz: 40:50. Żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego.

MOJE BERMUDY STAL GORZÓW
1. Bartosz Zmarzlik 17+1 (3,d,3,3,3,3,2*)
2. Anders Thomsen 10 (1,0,1,3,2,3)
3. Markus Birkemose 2+1 (0,1,1*,0,0)
4. Rafał Karczmarz 3+1 (1*,0,2,0,0,-)
5. Martin Vaculik Zawodnik Zastępowany
6. Wiktor Jasiński 8 (3,2,1,2,0)
7. Kamil Pytlewski 0 (0,0,-)

EWINNER APATOR TORUŃ
9. Paweł Przedpełski 5+2 (2,2*,0,1*)
10. Jack Holder 11 (3,3,2,3,0)
11. Chris Holder 10+1 (1*,3,3,2,1)
12. Adrian Miedziński 9+2 (3,2*,1,2,1*)
13. Kamil Marciniec NS
14. Karol Żupiński 1+1 (1*,0,0)
15. Krzysztof Lewandowski 4+2 (2,1*,1*)
16. Robert Lambert 10+1 (2*2,3,1,2)

BIEG PO BIEGU
1. [57.69] Zmarzlik, Przedpełski, Ch. Holder, Birkemose 3:3
2. [58.62] Jasiński, Lewandowski, Żupiński, Pytlewski 3:3 (6:6)
3. [58.00] Miedziński, Lambert, Thomsen, Zmarzlik (d/start) 5:1 (11:7)
4. [57.02] J. Holder, Jasiński, Karczmarz, Żupiński 3:3 (14:10)
5. [58.09] Ch. Holder, Miedziński, Birkemose, Karczmarz 5:1 (19:11)
6. [.] Zmarzlik, Lambert, Lewandowski, Thomsen 3:3 (22:14)
7. [57.59] J. Holder, Przedpełski, Jasiński, Pytlewski 5:1 (27:15)
8. [57.75] Lambert, Karczmarz, Birkemose, Żupiński 3:3 (30:18)
9. [57.50] Zmarzlik, J. Holder, Thomsen, Przedpełski 2:4 (32:22)
10. [58.19] Ch. Holder, Jasiński, Miedziński, Karczmarz 4:2 (36:24)
11. [57.97] Zmarzlik, Miedziński, Przedpełski, Karczmarz 3:3 (39:27)
12. [58.28] Thomsen, Ch. Holder, Lewandowski, Jasiński 3:3 (42:30)
13. [58.10] J. Holder, Thomsen, Lambert, Birkemose 4:2 (46:32)
14. [58.22] Zmarzlik, Lambert, Miedziński, Birkemose 3:3 (49:35)
15. [58.69] Thomsen, Zmarzlik, Ch. Holder, J. Holder 1:5 (50:40)

Sędziował: Paweł Słupski.
Komisarz toru: Aleksander Janas.
Komisarz techniczny: Grzegorz Sokołowski.
Widzów:
Najlepszy Czas: Jack Holder w wyścigu czwartym – 57.02 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z pierwszym zestawem pól startowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści