Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sfera Nieruchomości świętuje jubileusz. To już 10 lat na bydgoskim rynku!

Dodano: 29.03.2024 | 11:25

Na zdjęciu: Doradcy Sfery Nieruchomości podczas szkolenia – właściciele starają się systematycznie podwyższać wiedzę merytoryczną swoich pracowników.

Fot. Nadesłane

Biuro „Sfera Nieruchomości” w marcu ma aż dwa powody do świętowania. Jednym z nich jest obchodzony 30 marca Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, a drugim okrągłe 10-lecie istnienia na bydgoskim rynku nieruchomości. Poznajcie ich bliżej!

Sfera Nieruchomości to cenione na bydgoskim rynku biuro mieszczące się przy ulicy Gdańskiej 68, które poza kompleksową obsługą w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości pomaga swoim klientom w procesie uzyskiwania kredytów hipotecznych oraz wykończenia mieszkań „pod klucz” przy współpracy z zaprzyjaźnionymi projektantami i firmami wnętrzarskimi.

Sfera Nieruchomości świętuje jubileusz. To już 10 lat na bydgoskim rynku!

Dzięki wszechstronnej i wykwalifikowanej kadrze pracowników – doradców ds. nieruchomości, a także współpracujących z nimi doradcami finansowymi oraz projektantami wnętrz firma świadczy profesjonalne i godne polecenia usługi. Trzon firmy stanowi zespół agentów, którzy współpracują ze sobą niezmiennie od lat. – Naszą działalność opieramy na profesjonalnym i rzeczowym podejściu do klienta. Mamy obszerną wiedzę merytoryczną, a nasi pracownicy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży – piszą na swojej stronie internetowej.

Sfera Nieruchomości na tle konkurencji wyróżnia się także bardzo dużą ilością rekomendacji – Przez cały okres naszej działalności obsłużyliśmy w Bydgoszczy ponad 3000 klientów. W 2020 roku zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego rankingu Lider Nieruchomości Otodom – zajęliśmy 3 miejsce wśród wszystkich biur w województwie kujawsko-pomorskim. Stawiamy na profesjonalizm i kompleksową obsługę. – mamy chyba najwyższy rate w Bydgoszczy. Na Google 4,9 przy ponad 130 zweryfikowanych ocenach  klientów i 5,0 na Facebooku. To jest dla nas największe wyróżnienie i powód do dumy. Jesteśmy wdzięczni naszym doradcom, bo to ich zasługa. Wspaniale jest pracować w tak zgranym i mocnym zespole – mówi Dawid Płociński, manager firmy.

Przykładowe opinie ze strony internetowej: 

Sfera Nieruchomości świętuje jubileusz. To już 10 lat na bydgoskim rynku! Sfera Nieruchomości świętuje jubileusz. To już 10 lat na bydgoskim rynku!

Biuro na co dzień współpracuje z większością deweloperów na bydgoskim rynku mieszkaniowym, a dużą część ich sprzedaży stanowią właśnie nowe mieszkania. Sfera Nieruchomości ma bardzo bogatą ofertę, ponieważ obsługuje każdy segment rynku – od najmów, poprzez sprzedaż mieszkań nowych i używanych, obiektów komercyjnych, działek, aż po lokale użytkowe, skupiając swoje działania głównie na terenie Bydgoszczy, a także najbliższych miejscowości w sąsiadujących gminach.

Sfera Nieruchomości świętuje jubileusz. To już 10 lat na bydgoskim rynku!

Jeśli więc szukasz swoich wymarzonych czterech kątów lub chcesz sprzedać nieruchomość to wybierając Sferę Nieruchomości z pewnością będziesz w dobrych rękach, które kompleksowo poprowadzą Cię przez cały proces. Odwiedź również stronę internetową biura, w której oprócz szczegółowych informacji dotyczących firmy znajdziesz bloga z artykułami poradnikowymi związanymi z tematyką rynku nieruchomości, a w nich m.in. jakie są cechy idealnego mieszkania, czym kierować się przy wyborze odpowiedniej dla siebie dzielnicy czy dlaczego warto skorzystać z usługi pośrednika nieruchomości.