Bydgoszcz
4C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h WNW
H 6 • L 4
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
4C
Nd
6C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportSiatkarki zaczynają sezon. Zaprezentowały się sponsorom i kibicom [ZDJĘCIA]
7-10-2019_ prezentacja Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - City Hotel - SF-1
08.10.2019 | 13:56

Siatkarki zaczynają sezon. Zaprezentowały się sponsorom i kibicom [ZDJĘCIA]

Prezentacja drużyny odbyła się w City Hotelu.

Na zdjęciu: Siatkarki Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz zaprezentowały się mediom i sponsorom w City Hotelu.

Fot. Szymon Fiałkowski

Siatkarki Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz rozpoczynają w najbliższy weekend swój 28 sezon gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W sobotę, zawodniczki szóstego zespołu minionego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet spotkały się z kibicami w Centrum Handlowym Zielone Arkady, natomiast w poniedziałkowy wieczór, drużyna została zaprezentowana przedstawicielom mediów i sponsorów w City Hotelu. Podczas uroczystości, nie zabrakło również wręczenia pamiątkowych medali prezesowi klubu Piotrowi Makowskiemu oraz byłej siatkarce klubu Ewie Kowalkowskiej.

W Pałacu w przerwie między sezonami nastąpiły spore zmiany kadrowe. Przede wszystkim, nie ma już atakującej Tamary Gałuchy (przeniosła się do Developresu Rzeszów) i młodej rozgrywającej Małgorzaty Andersohn, która rozpoczęła studia w USA. Do drużyny po latach gry m.in. w ligach zagranicznych powróciła rozgrywająca Marta Biedziak, a siłę ofensywną mają stanowić Czeszka Tereza Vanzourova i Izabella Rapacz. Na środku siatki, w miejsce Natalii Misiuny pozyskano z Enea PTPS Piła jedną z czołowych blokujących ligi w minionym sezonie Annę Stencel, a obok Moniki Jagły na pozycji libero zagra Julia Reszelewska.

Bydgoszczanki swój 28 sezon gry w najwyższej klasie rozgrywkowej rozpoczną już w najbliższą sobotę w Immobile Łuczniczce, kiedy to podejmą Grot Budowlanych Łódź. Początek meczu o 17:00, wiadomo też, że o tej samej porze w następny weekend (19.10), zespół Pałacu zmierzy się również przed własną publicznością z beniaminkiem LSK, Wisłą Warszawa.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści