Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Siatkarski Pałac podejmuje pierwsze decyzje. Wiemy, kto poprowadzi zespół w nowym sezonie

Dodano: 12.04.2024 | 10:13

Na zdjęciu: Włoch Martino Volpini nadal będzie trenerem siatkarek bydgoskiego Pałacu.

Fot. Dariusz Stoński / KS Pałac Bydgoszcz / materiały prasowe

Niewykluczone, że jeszcze w tym miesiącu bydgoski klub ogłosi pierwsze nazwiska zawodniczek w składzie na sezon 2024/2025. Na razie wiadomo, że zmiany nie będzie na stanowisku trenera zespołu.

KS Pałac Bydgoszcz po tym, jak utrzymał się w Tauron Lidze, już rozpoczął planowanie nowego sezonu ligowego. Bydgoski klub już ogłosił, że nie dojdzie do zmiany na stanowisku szkoleniowca drużyny. Także w sezonie 2024/2025, z zespołem pracować będzie Martino Volpini.

Jeszcze przed wyjazdem do ojczyzny, Volpini przedłużył kontrakt z Pałacem i nadal będzie pierwszym trenerem. Włoch przejął drużynę w połowie sezonu 2023/2024, zastępując Jakuba Tęczę i to pod jego wodzą, bydgoszczanki utrzymały miejsce w elicie, zajmując jedenaste miejsce (w dwudziestu dwóch meczach zanotowały bilans pięciu zwycięstw i siedemnastu porażek). Jak dowiadujemy się w klubie, Volpini ma do Bydgoszczy wrócić na przełomie lipca i sierpnia, kiedy to siatkarki rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.

Do Włoch udała się za to przyjmująca Pałacu Pola Nowakowska, która sezon dokończy w klubie elity włoskiej ekstraklasy – Savino Del Belle Scandicci. Wiadomo jednak, że Nowakowska po sezonie w Italii wróci do Bydgoszczy, bowiem jako jedna z nielicznych zawodniczek, nadal ma ważny kontrakt z Pałacem. Prawdopodobnie jeszcze w kwietniu mamy poznać kolejne nazwiska siatkarek w składzie Pałacu na nowy sezon ligowy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wymagający kibic
wymagający kibic
1 miesiąc temu

Czyli co nic nowego?.
Kolejny marazm w Pałacu.
Czy w końcu prezes wykaże się jakimkolwiek sukcesem.

kibic
kibic
1 miesiąc temu

Niech się znowu utrzymają w lidze, to wystarczy. Na sukcesy nie ma co liczyć.