Bydgoszcz
1C
Lekkie opady śniegu
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 2 • L 0
3C
Pt
4C
Sob
2C
Nd
3C
Pon
-1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportSiatkarze BKS Visły przed startem ligi. Michał Masny: Musimy zagrać naszą grę, którą prezentujemy na treningach
23.09.2020 | 11:54

Siatkarze BKS Visły przed startem ligi. Michał Masny: Musimy zagrać naszą grę, którą prezentujemy na treningach

Bydgoscy siatkarze rozpoczną sezon w najbliższą sobotę we własnej hali. Mecz z MCKiS Jaworzno w Immobile Łuczniczce rozpocznie się o 17:00.

Na zdjęciu: Michał Masny jest podstawowym rozgrywającym BKS Visły Bydgoszcz. O miejsce w składzie będzie rywalizował z Piotrem Lipińskim.

Fot. Szymon Fiałkowski

Siatkarze BKS Visły Bydgoszcz w najbliższą sobotę (26 września) rozpoczną nowy sezon Tauron I Ligi Siatkarzy. Rywalem zespołu Marcina Ogonowskiego będzie MCKiS Jaworzno. 

Sezon ligowy rozpoczyna się w środę (23 września), ale bydgoszczanie w inauguracyjnej kolejce będą pauzowali. Jednym z liderów bydgoskiej drużyny będzie rozgrywający Michał Masny.

– Przepracowaliśmy bardzo dobrze ten okres, nie mieliśmy żadnych kontuzji ani problemów zdrowotnych, mieliśmy dużo czasu na to, aby się zgrać. Po tym, jak wygląda to na treningach, to możemy być spokojni o ten pierwszy mecz – mówi Masny.

BKS Visła zagra na inaugurację ligi z MCKiS Jaworzno, który w minionym sezonie zajął w I lidze dziewiąte miejsce. – Musimy wyjść na parkiet bez respektu, ale z szacunkiem do przeciwnika i zagrać naszą grę, którą prezentujemy na treningach – dodaje rozgrywający.

Za bydgoskim zespołem także seria spotkań sparingowych. Masnego zapytaliśmy o to, jak wygląda współpraca na parkiecie między nim, a pozostałymi kolegami. – Myślę, że to funkcjonuje całkiem dobrze i z każdym meczem będzie coraz lepiej. Współpraca z zawodnikami jest dobra, wygląda to nieźle. Musimy ciągle trenować i doskonalić swoją grę – kończy zawodnik BKS Visły.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści