Metropolia BydgoskaBydgoszczSportSięgnęli po komplet punktów, żegnając się z IV ligą. Polonia pokonała Włocłavię [ZDJĘCIA]
IV liga piłki nożnej_ KP Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek_ SF (6)
08.06.2019 | 22:05

Na zdjęciu: Sebastian Pacek w sobotnim meczu strzelił dla Polonii dwie bramki.

To był przedostatni mecz piłkarzy Polonii w IV lidze. Na własnym stadionie, bydgoski zespół pokonał w sobotę Włocłavię Włocławek.

Mecz na stadionie przy ul. Sportowej rozpoczął się dwie godziny wcześniej niż pierwotnie planowano (tj. o 10:00 zamiast pierwotnie planowanej 12:00), a dodatkowo odbył się on bez udziału publiczności.

Polonia już po poprzedniej kolejce została zdegradowana do grupy I klasy okręgowej przegrywając w Pakości. Ale podopieczni Remigiusza Podrazy w starciu z zajmującą siódme miejsce przed tą kolejką Włocłavią potrafili się zmobilizować i sięgnąć po komplet punktów. W pierwszej połowie gola dla Polonii strzelił Sebastian Pacek.

Dwa kolejne gole dla gospodarzy padły w ostatnich dziesięciu minutach. Ich autorami byli Krystian Born i po raz drugi Pacek. Dodatkowo goście kończyli mecz w dziesiątkę, bo w 84′ czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie ujrzał Bartłomiej Feter.

IV LIGA – SEZON 2018/2019 – 32 KOLEJKA – 8.06.2019 R.
POLONIA BYDGOSZCZ – WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK 3:0