Bydgoszcz
16C
Słonecznie
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 17 • L 14
25C
Pon
24C
Wt
27C
Sr
24C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ! w Centrum Handlowym RONDO
18.01.2017 | 09:06

SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ! w Centrum Handlowym RONDO

Bydgoszcz jest jednym z miast, które pojawiły się na mapie ogólnopolskiej trasy.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego akcję.

Fot. materiały prasowe

Przed nami wyjątkowo rozśpiewany i roztańczony karnawał. Od 6 stycznia na ekranach polskich kin króluje niezwykła animowana komedia muzyczna „Sing”. Twórcy „Minionków” i „Sekretnego życia zwierzaków domowych” zabiorą nas w rozśpiewany świat zwierząt, my tymczasem zapraszamy do udziału w jedynej takiej trasie SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ!

SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ! to dziesięć fantastycznych, pełnych śpiewu, znakomitej muzyki i radości imprez dla na najmłodszych. Już 21 stycznia SING! ZOSTAŃ GWIAZDĄ! zawita do Centrum Handlowego RONDO w Bydgoszczy! Wydarzenie adresowane jest do dzieci w wieku od 5 do 14 lat, które lubią śpiewać. Podczas imprezy w RONDZIE dwóch finalistów otrzyma po 1000 zł i fantastyczne gadżety filmowe!

W programie wydarzenia:

STREFA TALENT SHOW – Sing. Zostań gwiazdą!: W konkursie wokalnym Sing. Zostań gwiazdą! może wziąć udział każde dziecko od 5 do 14 roku życia, które zgłosi chęć udziału w zabawie do godziny 14:00 w dniu imprezy. Uczestnicy mogą zaśpiewać dowolnie wybraną piosenkę. W każdym mieście jury – Filip Rychcik, zwycięzca „Szansy na sukces” i finalista „The Voice of Poland” oraz wokalistka jazzowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie Dorota Curyłło, a także przedstawiciel organizatora – wyłoni dwóch finalistów konkursu. Dwójka dzieci, których występy jury oceni najwyżej otrzyma po 1 000 zł oraz fantastyczne gadżety filmowe. Kategorie wiekowe: 5-9 lat oraz 10-14 lat. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplom oraz filmowe upominki.

STREFA KARAOKE: Dzieci wezmą udział w zabawie karaoke (SingStar PS4), śpiewając wybrane przez siebie piosenki.

WARSZTATY WOKALNO-AKTORSKIE: Wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w scenicznych warsztatach wokalno-aktorskich na głównej scenie.

STREFA „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ GWIAZDĄ!”: Wszystkie dzieci mogą wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej jako supergwiazdy muzyki! Dzieci zostaną ucharakteryzowane i ubrane w specjalne sceniczne kostiumy. Zdjęcia będą wydrukowane w formie okładki muzycznego magazynu „SING MAGAZINE”.

SING-LIMO: Długa limuzyna, w której każdy poczuje się jak supergwiazda (co pół godziny dzieci – wraz z opiekunami – zostaną zaproszone na przejażdżkę gwiezdną superbryką). Przez cały czas trwania imprez dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle limuzyny. Na zwycięzców wybranych konkursów czeka przejażdżka tą wyjątkową gwiazdorską furą.


Powiązane treści