Bydgoszcz
13C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 14 • L 12
27C
Pt
28C
Sob
27C
Nd
28C
Pon
28C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISkradziono zabytkową warszawę. Właściciel obiecuje nagrodę
02.10.2018 | 10:39

Skradziono zabytkową warszawę. Właściciel obiecuje nagrodę

Na zdjęciu: Skradziona warszawa M20.

Fot. Sławomir Gąsiorowski

W nocy z soboty na niedzielę w Piechcinie skradziono Warszawę M20. Legendarny samochód z czasów PRL był pieczołowicie odrestaurowany i służył jako auto wypożyczane do ślubów. Właściciel warszawy prosi o pomoc w jej znalezieniu.

Sławomir Gąsiorowski zajmuje się fotografią reportażową, zwłaszcza ślubną. W swojej ofercie posiada również wyremontowane samochody, które wypożycza parom młodym na wesela – fiata 125p MR i dwie warszawy – 223 i M20. Druga z nich – pierwsze auto produkowane w Polsce w latach powojennych na licencji Radzieckiego GAZ-a – padła łupem złodziei.

Do kradzieży doszło w nocy z soboty na niedzielę (29 na 30 września) w Piechcinie (powiat żniński). Charakterystyczne auto jest koloru białego, posiada tablice rejestracyjne CZN 07A. – Jeśli ktokolwiek widział je na drodze, proszę o pilny kontakt. Za wskazanie miejsca, gdzie jest auto daję 5000 złotych – informuje właściciel.

Gąsiorowski przekazał pewien trop, który może pomóc w poszukiwaniach. – Myślę, że kluczowe jest ustalenie, jakie auta jechały przed i za naszą Warszawą w nocy – wiemy, że Warszawa jechała z soboty na niedzielę w asyscie 2 aut ok. 2-giej w nocy w Krotoszynie koło Barcina, może ktoś z Was mijał te auta, pamięta cokolwiek – markę, model – poinformował na Facebooku.

Więcej informacji o kradzieży i kontakt do właściciela publikujemy poniżej.


Powiązane treści