Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ze skradzionym telewizorem szedł przez Koronowo. Szybko wpadł w ręce policji

Dodano: 11.07.2023 | 10:24

Na zdjęciu: Mężczyzna został zatrzymany chwilę po kradzieży, gdy szedł przez miasto z odbiornikiem pod pachą.

Fot. KMP Bydgoszcz

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 35-letni mieszkaniec Koronowa, którego łupem padł telewizor. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po kradzieży, gdy szedł przez miasto z odbiornikiem pod pachą. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, które w miniony czwartek (6 lipca) około godziny 18:00 otrzymał dyżurny komisariatu w Koronowie. Wynikało z niego, że mieszkanka ulicy Dworcowej widziała, jak mężczyzna zbiega po klatce z telewizorem, prawdopodobnie włamał się do jednego z mieszkań i ukradł odbiornik – relacjonuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KMP w Bydgoszczy.

Informacja o kradzieży trafiła do patroli, które rozpoczęły poszukiwania sprawcy. W tym czasie kryminalni z koronowskiego komisariatu sprawdzili miejski monitoring. Jak się okazało, 35-latek szedł przez miasto z łupem pod pachą. Chwilę później mężczyzna został zatrzymany przez patrol. Skradziony odbiornik powrócił do właściciela, a mieszkaniec Koronowa trafił do policyjnego aresztu.

Następnego dnia (7 lipca) usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna swym działaniem spowodował łączne straty w wysokości 600 złotych. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE: Burmistrz Koronowa dostał podwyżkę. Wśród części mieszkańców zawrzało

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments