Bydgoszcz
10C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h E
H 12 • L 8
16C
Wt
12C
Sr
14C
Czw
14C
Pt
14C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleŚledztwo w sprawie śmierci młodego mieszkańca Smukały. Nieszczęśliwy wypadek?
policja_akcja_909_606_SG
08.01.2018 | 16:09

Śledztwo w sprawie śmierci młodego mieszkańca Smukały. Nieszczęśliwy wypadek?

Od niedzieli trwa śledztwo w sprawie śmierci nastolatka ze Smukały.

Na zdjęciu: Policjanci nadal badają okoliczności tragedii przy ulicy Agrestowej.

Fot. archiwum

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie śmierci 19-latka, którego ciało odkryto w nocy z soboty na niedzielę przy ulicy Agrestowej. Choć nadal badane są okoliczności tej tragedii, to funkcjonariusze dysponują już pierwszymi ustaleniami w tej sprawie.

W niedzielę funkcjonariusze zabezpieczali ślady na miejscu zdarzenia. W szczególności okolice kilkumetrowej studni, do której wpadł młody mężczyzna, ponosząc śmierć. Znajduje się ona na sąsiedniej, niezamieszkałej działce, do której przylegał dom nastolatka. Śledczy ustalili, że w momencie tragedii była studnia była niezabezpieczona. – Najprawdopodobniej 19-latek chciał dostać się do domu od strony zaplecza, gdyż wcześniej nie udało mu się to od frontu – mówi asp. Piotr Duziak z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji. To właśnie wtedy miało dojść do tragedii.

Poszukiwania mężczyzny ze Smukały trwały od sobotniego wieczora. Od kilkunastu godzin nie było z nim bowiem kontaktu. Po kilku godzinach działań, dzięki pomocy strażaków wypompowano wodę z feralnej, jak się okazało, studni. Na dnie znaleziono zwłoki poszukiwanego.


Powiązane treści