Bydgoszcz
10C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 10 • L 9
18C
Nd
16C
Pon
17C
Wt
19C
Sr
18C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleŚledztwo w sprawie śmierci młodego mieszkańca Smukały. Nieszczęśliwy wypadek?
policja_akcja_909_606_SG
08.01.2018 | 16:09

Śledztwo w sprawie śmierci młodego mieszkańca Smukały. Nieszczęśliwy wypadek?

Od niedzieli trwa śledztwo w sprawie śmierci nastolatka ze Smukały.

Na zdjęciu: Policjanci nadal badają okoliczności tragedii przy ulicy Agrestowej.

Fot. archiwum

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie śmierci 19-latka, którego ciało odkryto w nocy z soboty na niedzielę przy ulicy Agrestowej. Choć nadal badane są okoliczności tej tragedii, to funkcjonariusze dysponują już pierwszymi ustaleniami w tej sprawie.

W niedzielę funkcjonariusze zabezpieczali ślady na miejscu zdarzenia. W szczególności okolice kilkumetrowej studni, do której wpadł młody mężczyzna, ponosząc śmierć. Znajduje się ona na sąsiedniej, niezamieszkałej działce, do której przylegał dom nastolatka. Śledczy ustalili, że w momencie tragedii była studnia była niezabezpieczona. – Najprawdopodobniej 19-latek chciał dostać się do domu od strony zaplecza, gdyż wcześniej nie udało mu się to od frontu – mówi asp. Piotr Duziak z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji. To właśnie wtedy miało dojść do tragedii.

Poszukiwania mężczyzny ze Smukały trwały od sobotniego wieczora. Od kilkunastu godzin nie było z nim bowiem kontaktu. Po kilku godzinach działań, dzięki pomocy strażaków wypompowano wodę z feralnej, jak się okazało, studni. Na dnie znaleziono zwłoki poszukiwanego.


Powiązane treści