Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 7km/h SW
H -1 • L -1
7C
Sob
7C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
1C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI„Słoneczny Patrol Arrivy” startuje. Już w tę sobotę!
pociąg _ Arriva (Bydgoszcz-Hel)
21.06.2018 | 20:06

„Słoneczny Patrol Arrivy” startuje. Już w tę sobotę!

Kursowanie pociągów rusza już od soboty.

Na zdjęciu: Pociągi będą kursowały z Bydgoszczy na Hel, a trasę pokonają w niespełna cztery godziny.

Fot. mat. Arriva

W pierwszy weekend wakacji rusza „Słoneczny Patrol Arrivy”, czyli połączenia kolejowe z Bydgoszczy na Hel.

To kolejny rok z rzędu, kiedy Arriva uruchamia wakacyjne połączenia w ramach oferty „Multi Plaża”. W jej ramach przewoźnik od 23 czerwca do 31 sierpnia uruchomił pociągi:

 

  • „Słoneczny Patrol” relacji Bydgoszcz Gł. – Hel – Bydgoszcz Gł.
  • „Leżak” relacji Hel – Władysławowo – Hel
  • „Parawan” relacji Hel – Władysławowo – Hel

– Podstawą naszej oferty jest pociąg „Słoneczny Patrol” z Bydgoszczy do Helu i z powrotem, który będzie kursował codziennie – mówią przedstawiciele Arrivy. Pociąg pokonuje trasę w czasie 3 godzin i 54 minut, a skład może maksymalnie poruszać się z prędkością 120 km/h. Uzupełnieniem oferty będą pozostałe pociągi kursujące codziennie pomiędzy Władysławowem i Helem, dzięki którym będzie można szybko, nie stojąc w korkach przemieszczać się po półwyspie Helskim.

Z połączenia mogą bez problemu skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym oferujemy pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem „Słoneczny Patrol” w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł. W pociągach wakacyjnych obowiązują promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek naszych partnerów z „Klubu rabatowego Arriva”.

Bilety na przejazd w/w pociągami można nabyć na stronie internetowej www.arriva.pl, w kasach biletowych Arriva (w Bydgoszczy Głównej, Grudziądzu oraz Świekatowie), bezpośrednio w pociągu u konduktora, a także w kasach spółki Przewozy Regionalne. Dodatkową sprzedaż będą prowadzić mobilni sprzedawcy Arriva obecni we Władysławowie. Ich podstaowym zadaniem będzie udzielanie informacji oraz sprzedaż biletów. Specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta.


Powiązane treści