Bydgoszcz
2C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 1
9C
Wt
9C
Sr
5C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleŚmiertelne potrącenie w Fordonie. Nowe ustalenia w sprawie wczorajszego zdarzenia
05.09.2017 | 16:14

Śmiertelne potrącenie w Fordonie. Nowe ustalenia w sprawie wczorajszego zdarzenia

Do zdarzenia doszło przed godziną 21:00.

Na zdjęciu: Na miejscu pojawili się przedstawiciele wszystkich służb ratunkowych.

Fot. nadesłane

W poniedziałkowy wieczór informowaliśmy Was o śmiertelnym potrąceniu młodego mężczyzny z Fordonie. Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajęli się bydgoscy policjanci. Co ustalili do tej pory?

Przypominamy, że do zdarzenia doszło przed godziną 21:00 w pobliżu pętli tramwajowej przy ul. Andersa. – Tuż za początkowym przystankiem Łoskoń – doprecyzował nasz czytelnik. Wtedy na torach znajdował się tramwaj linii nr 5 jadący w stronę Rycerskiej. Nagle pojawił się tam młody mężczyzna. Został on potrącony przez pojazd i poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci nie chcą snuć hipotez co do przyczyny zdarzenia. Jednak można przyjąć wiele założeń: od nieszczęśliwego wypadku, aż po samobójstwo. Wyjaśnić ma to prowadzone śledztwo. Jak na razie wiadomo, że mężczyzna nie znajdował się na przejściu dla pieszych. – Motorniczy zauważył mężczyznę w ostatniej chwili i nie zdążył wyhamować na czas – informuje podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy i dodaje, że kierowca pojazdu był trzeźwy. Świadków zdarzenia nie ma.

Kim była ofiara? Nad wyjaśnieniem tego również pracują policjanci. Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Wiadomo jedynie, że był to młody człowiek. W sieci można znaleźć informację, że ofiara miała 21 lat, lecz funkcjonariusze nie potwierdzają tych danych. – Ustalamy to – mówią.


Powiązane treści