[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Śmiertelny wypadek koło Bydgoszczy. Zginął w nim motocyklista

Dodano: 05.09.2022 | 12:12

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj przed południem na drodze krajowej 25 w Lucimiu.

Fot. KWP Bydgoszcz

49-latek jadący motocyklem suzuki zginął w wypadku, do którego doszło w niedzielę (4 września) przed południem w miejscowości Lucim. – Prowadzimy czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia – mówią policjanci.

Funkcjonariusze z bydgoskiej drogówki tuż przed godziną jedenastą zostali powiadomieni o tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło w Lucimiu (droga krajowa 25). Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, przekazali właśnie informacje dotyczące pierwszych, wstępnych ustaleń.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący motocyklem suzuki jadąc z prędkością nie zapewniającą panowania nad pojazdem na łuku drogi zjechał z jezdni na prawe pobocze, a następnie uderzył w znak drogowy – relacjonuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Siła uderzenia była na tyle mocna, że 49-letni chojniczanin poniósł w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu.

Prokurator podjął decyzję o zabezpieczeniu ciała 49-latka do badań sekcyjnych. – Prowadzimy czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia – mówią funkcjonariusze, którzy śledztwo prowadzą w tej sprawie pod nadzorem prokuratury.

 

Śmiertelny wypadek koło Bydgoszczy. Zginął w nim motocyklista
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments