Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Śmiertelny wypadek na drodze powiatowej. Nie żyje kierowca auta osobowego

Dodano: 01.03.2024 | 14:35

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątkowe popołudnie.

Fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątkowe (1 marca) popołudnie. Jego okoliczności będą badać policjanci w śledztwie nadzorowanym przez prokuraturę.

Informację o tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło po południu w miejscowości Gajewo (pow. golubsko-dobrzyński), przekazał w komunikacie dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Jak podał, zgłoszenie o wypadku wpłynęło do strażaków tuż przed godziną 13:40. Z informacji służb wynika, że z nieustalonych jak na razie przyczyn, na drodze powiatowej 2111C między Skępskiem a Gajewem, auto osobowe wypadło z drogi i zjechało do przydrożnego rowu. W pojeździe podróżował tylko kierowca, który w wyniku tego zdarzenia wypadł z samochodu i stracił przytomność. Na miejscu prowadzona była akcja reanimacyjna. Kierujący nie przeżył, a jego ciało – decyzją pracującego na miejscu prokuratora – zostało już zabezpieczone do przeprowadzenia szczegółowych badań sekcyjnych.

Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej, policjanci, ratownicy medyczni i prokurator. Droga na czas akcji służb była całkowicie zablokowana.

 

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments