Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Śmiertelny wypadek na S5. Występują spore utrudnienia w ruchu

Dodano: 19.07.2022 | 18:42

Na zdjęciu:

Fot. Archiwum

Tragiczny wypadek na trasie S5. Na wysokości węzła Lubcz doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, a w jego wyniku zginęła jedna osoba. 

Informacja o wypadku, do którego doszło na 126 kilometrze trasy S5, w pobliżu miejscowości Lubcz w powiecie żnińskim, wpłynęła – jak przekazuje nam sierż. sztab. Katarzyna Krawczyk ze żnińskiej komendy – tuż po godzinie piętnastej.

Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, kierowca fiata 126p wjechał pod prąd na drogę ekspresową, na pas w kierunku Bydgoszczy, wskutek czego doszło do czołowego zderzenia ze skodą octavią. – Pomimo reanimacji, 85-letni kierujący fiatem 126p zmarł, kierowcę skody zabrano do szpitala – przekazuje sierż. Krawczyk.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Nadal wyłączony z ruchu jest pas w kierunku Bydgoszczy na wysokości Lubcza. Funkcjonariusze wytyczyli objazdy, nadal trwają czynności, które wykonywane są pod nadzorem prokuratora.

Śmiertelne wypadki w Kujawsko-Pomorskiem

Dzisiejszy wypadek jest czwartym śmiertelnym na drogach naszego regionu w trakcie tegorocznych wakacji. Przypomnijmy, że wcześniej w m. Pasieka (gmina Izbica Kujawska), motocyklista zginął po zderzeniu z koparkoładowarką, niedawno niedaleko Osia śmierć poniósł 16-latek, który jadąc motorowerem zderzył się z osobowym vw passatem. Kilka dni temu w szpitalu zmarła 73-latka, potrącona w Bydgoszczy przez kierującą auto osobowe.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elba
Elba
1 rok temu

Jaki cudem na tak zrobioną trasę jak obecnie „piątka” można wjechać pod prąd?! I to jeszcze pewnie miejscowy nieopodal mieszkajacy… Ten wiek – niestety ale po ukończeniu np. 65 roku życia powinny być obowiązkowe testy..