Bydgoszcz
21C
Słonecznie
68% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 23 • L 20
17C
Wt
16C
Sr
14C
Czw
15C
Pt
13C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpalił dwa samochody i zniszczył drzwi wejściowe do budynku. Został zatrzymany przez policjantów
edf
06.02.2018 | 13:12

Spalił dwa samochody i zniszczył drzwi wejściowe do budynku. Został zatrzymany przez policjantów

Straty zostały oszacowane na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Na zdjęciu: Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Tucholi.

Fot. KPP Tuchola

Policjanci z Tucholi zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który miał podpalić dwa samochody i uszkodzić piłą mechaniczną drzwi wejściowe do mieszkania. 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. – Dyżurny komendy powiatowej policji w Tucholi otrzymał informację o tym, że w miejscowości Wieszczyce płoną dwa samochody – przekazał sierż. sztab. Bartosz Wiese z biura prasowego tucholskiej policji. Pojazdy zostały szybko ugaszone przez zastęp strażaków, który również został wezwany na miejsce zdarzenia.

Jak się okazało, niemal równolegle drugi patrol policyjny został wysłany do innej interwencji, z której wynikało, że zostały uszkodzone drzwi wejściowe do mieszkania. Podczas dochodzenia szybko ustalono, że to ten sam sprawca dokonał tych dwóch czynów.

35-latka zatrzymano w momencie, gdy ten ukrywał się przed policjantami w drewnianej szopce. Śledczym udało się również zabezpieczyć piłę mechaniczną, którą mężczyzna miał użyć podczas zdarzenia. Mieszkańcowi Kęsowa postawiono cztery zarzuty dotyczące uszkodzeń mienia.


Podobne wpisy

Powiązane treści