Bydgoszcz
8C
Słonecznie
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 9 • L 7
13C
Wt
15C
Sr
16C
Czw
13C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpalił dwa samochody i zniszczył drzwi wejściowe do budynku. Został zatrzymany przez policjantów
06.02.2018 | 13:12

Spalił dwa samochody i zniszczył drzwi wejściowe do budynku. Został zatrzymany przez policjantów

Straty zostały oszacowane na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Na zdjęciu: Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Tucholi.

Fot. KPP Tuchola

Policjanci z Tucholi zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który miał podpalić dwa samochody i uszkodzić piłą mechaniczną drzwi wejściowe do mieszkania. 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. – Dyżurny komendy powiatowej policji w Tucholi otrzymał informację o tym, że w miejscowości Wieszczyce płoną dwa samochody – przekazał sierż. sztab. Bartosz Wiese z biura prasowego tucholskiej policji. Pojazdy zostały szybko ugaszone przez zastęp strażaków, który również został wezwany na miejsce zdarzenia.

Jak się okazało, niemal równolegle drugi patrol policyjny został wysłany do innej interwencji, z której wynikało, że zostały uszkodzone drzwi wejściowe do mieszkania. Podczas dochodzenia szybko ustalono, że to ten sam sprawca dokonał tych dwóch czynów.

35-latka zatrzymano w momencie, gdy ten ukrywał się przed policjantami w drewnianej szopce. Śledczym udało się również zabezpieczyć piłę mechaniczną, którą mężczyzna miał użyć podczas zdarzenia. Mieszkańcowi Kęsowa postawiono cztery zarzuty dotyczące uszkodzeń mienia.


Podobne wpisy

Powiązane treści