Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 2 • L 1
0C
Sr
-1C
Czw
2C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleSpecjalna komisja pracowała na miejscu tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej. Jakie są jej ustalenia?
DW266_Czołówek_komisja_bezpieczeństwo_stan drogi_KPP Radziejów
27.06.2020 | 23:27

Specjalna komisja pracowała na miejscu tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej. Jakie są jej ustalenia?

Na zdjęciu: Członkowie komisji sprawdzali stan oznakowania na odcinku DW266, na którym niedawno doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Fot. KPP Radziejów

Przedstawiciele specjalnej komisji w trakcie mijającego tygodnia wizytowali miejsce niedawnego, tragicznego w skutkach wypadku na odcinku drogi wojewódzkiej 266 w powiecie radziejowskim.

To właśnie tam dwa tygodnie temu doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch aut osobowych, po którym następnie oba pojazdy uderzyły w przydrożne drzewo. W wyniku tej tragedii, śmierć na miejscu poniosła 19-letnia dziewczyna, a cztery inne osoby zostały ranne.

W miniony poniedziałek (22 czerwca), na miejscu tragicznego wypadku w miejscowości Czołówek zebrała się specjalna komisja. – Złożona była z przedstawicieli policji i innych służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drodze – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie. W skład komisji weszli także przedstawiciele urzędu marszałkowskiego i Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Podczas kilkugodzinnej wizytacji, członkowie komisji sprawdzali stan infrastruktury drogowej i prawidłowość oznakowania. – Komisja nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia – dodaje Krasucki.

Przypomnijmy, że okoliczności tragicznego wypadku w Czołówku ustają teraz śledczy. Na ich wniosek, na najbliższe trzy miesiące aresztowany został 18-letni kierowca opla.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści