Bydgoszcz
1C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 1 • L 0
2C
Pt
6C
Sob
7C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSpecjalny pokaz filmu „Jestem mordercą” w kinie Helios!
jestem morderca plakat
30.10.2016 | 06:17

Specjalny pokaz filmu „Jestem mordercą” w kinie Helios!

Bydgoskie kino Helios zaprasza na pokaz specjalny filmu „Jestem mordercą”.,

Na zdjęciu: Premierę zaplanowano na 4 listopada.

Fot. mat. prasowe

Bydgoskie kino Helios zaprasza na pokaz specjalny filmu „Jestem mordercą” w reżyserii Macieja Pieprzycy. W piątek, 4 listopada o godzinie 19:00, widzowie zobaczą laureata Srebrnych Lwów na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni. Seans zostanie poprzedzony rozmową z autorem książki „Wampir z Zagłębia” – Przemysławem Semczukiem.

Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa?

Historia sprawy Zdzisława Marchwickiego, seryjnego zabójcy była najsłynniejszą sprawą kryminalną w czasach PRL-u. Autor książki „Wampir z Zagłębia” dociera do ostatnich świadków zdarzeń… Podczas seansu zaprezentowane zostaną zdjęcia i materiały archiwalne, a widzowie będą mieli szansę porozmawiać o sprawie, która przeszła do historii.

Premierowy pokaz wielokrotnie nagradzanego filmu odbędzie się już w najbliższy piątek, 4 listopada. Na pokazie zostaną przeprowadzone konkursy, w których do wygrania będą książki „Wampir z Zagłębia” oraz plakaty z filmu „Jestem mordercą”. Tego nie można przegapić, bilety są już dostępne w sprzedaży.


Powiązane treści