Bydgoszcz
14C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 15 • L 14
17C
Sr
15C
Czw
9C
Pt
8C
Sob
8C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpecjały z całego świata na jednym festiwalu. I vouchery do zdobycia [KONKURS]
04.07.2017 | 14:24

Specjały z całego świata na jednym festiwalu. I vouchery do zdobycia [KONKURS]

Food Truck Festiwal rozpocznie się już w ten piątek.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. mat. pras.

W piątek w Bydgoszczy rozpocznie się 3. edycja Food Truck Festiwal. Na parkingu przy hali Artego Arena pojawi się 20 restauracji na kółkach oferujących różnorodne menu. 

Pizza, frytki i burgery, toasty, tortille, naleśniki, zapiekanki, donuty, gofry, lody – to tylko niektóre rzeczy, których będzie można spróbować podczas zbliżającej się imprezy. Kolejna edycja Food Truck Festiwal odbędzie się w ramach Enea Bydgoszcz Triathlon i potrwa trzy dni. Festiwal rozpocznie się w piątek o godzinie 14:00. Pierwszego dnia jedzenie z food trucków będzie można zamawiać do godziny 22:00. W sobotę i niedzielę impreza rozpocznie się już o godzinie 9:00 i drugiego dnia potrwa do godz. 22:00, a trzeciego – do godz. 18:00.

W ramach Food Truck Festiwal na parkingu przy hali Artego Arena pojawi się 20 restauracji na kółkach. Są to: Disco Volante, Vegeneration, MAFIOSSO Food Truck, Wokgang, Fresh Donuts, Shrimp Boys Seafood Truck, Naleśniki z Bryki, Burger MEN, Belgijki, Sowia Zwija, Stacja Kopytkowo, Cubanos, Gorące Kawałki, Kultowe Zapiekanki, Food Cartel, Rebel Toast, Burger Park, HASH – armenian food, Bubble Waffle Truck oraz Rubicon Coffee & Tea.

Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest kilka voucherów na jeden darmowy posiłek w wybranym food trucku. Szanse na wygranie voucherów mają ci, którzy prawidłowo odpowiedzą na poniższe pytanie:

W którym food trucku będzie można zamówić quesadillas w trzech odsłonach?

Odpowiedzi należy wysłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl w treści wpisując również swoje imię i nazwisko. Na maile czekamy do czwartku (6 lipca), do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej wysyłanej następnego dnia.


Powiązane treści