Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBlogiŚpiewamy na dworcu… Ale to nie tak jak myślisz!
05.12.2017 | 18:37

Śpiewamy na dworcu… Ale to nie tak jak myślisz!

Ania Hnatowicz w coverze "Na ostrzu" Ewy Farnej

Na zdjęciu: klatka z teledysku "Na ostrzu", na zdj. Anna Hnatowicz| soundB | prod. Jacek Owczarz

Fot.

Wybór tego utworu był trochę przypadkowy. Gdy kiedyś spotkałem się z Anią w studiu, powiedziała mi, że często słyszała od ludzi, że brzmi jak… Ewa Farna. Jako że nie miałem wtedy pomysłu na kolejny cover, zaproponowałem Ance, że możemy spróbować się właśnie w jej repertuarze. Nie znam twórczości Ewy, przyznaję. Szybko przeszukałem YouTube pod kątem jej najbardziej znanych i wpadających w ucho kawałków i zdecydowałem, że zrobimy „Na ostrzu”.

Jeszcze przy ładnej, słonecznej pogodzie udało mi się zrobić kilka ujęć do klipu. Chyba wszyscy bydgoszczanie będą kojarzyć miejsce, w którym byliśmy z Anią. A komu uda się rozpoznać miejsce ujęć z tancerzami? Tu muszę dopowiedzieć, że koniecznie musiałem urozmaicić formę wideo i zaprosić do klipu kogoś, kto podąży ruchem za energią, która drzemie w kompozycji i wykonaniu Ani. Stąd też wielkie podziękowania dla tancerzy poppingu: Patryka Buszkiewicza i Adriana Cieślika! Jesteście świetni!

Zobaczcie efekt końcowy i zasubsrybujcie kanał na YouTube, by być na bieżąco z kolejnymi produkcjami!:

Na ostrzu – Ania Hnatowicz | soundB | prod. Jacek Owczarz

Anna Hnatowicz – pochodzi z Włocławka, studiowała w Bydgoszczy i to z tym miastem związała się zarówno artystycznie jak i prywatnie. W 2012 roku nagrodzona stypendium marszałka województwa kujawsko-pomorskiego. Ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, w tym również z orkiestrą symfoniczną. Występowała w programach „Mam talent” i w „Szansie na sukces”.

Jacek Owczarz – producent filmowy i muzyczny, bydgoszczanin. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Twórca projektu SoundB łączącego artystów związanych z bydgoską sceną muzyczną w pracy nad coverami popularnych utworów. Prywatnie mąż i ojciec.

Jacek Owczarz

producent muzyczny i filmowy

Producent muzyczno-filmowy, bydgoszczanin. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Twórca projektu SoundB łączącego artystów związanych z bydgoską sceną muzyczną w pracy nad coverami popularnych utworów. Prywatnie mąż i ojciec.

Panel dyskusyjny


Podobne wpisy

Powiązane treści