Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sportis Łochowo ogłosił dwa transfery. Wzmocnienia z regionu i zagranicy

Dodano: 27.02.2020 | 13:33

Na zdjęciu: Samuel Asante występuje na pozycji środkowego pomocnika.

Fot. Sportis Łochowo

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej Sportis Łochowo ogłosił pozyskanie kolejnych nowych zawodników. Jeden z nich grał ostatnio w Unii Janikowo.

We wtorek czwartoligowy klub poinformował o zakontraktowaniu Nikodema Zatorskiego. To właśnie 20-letni obrońca ostatnio grał w Janikowie – wcześniej występował w Piaście Łasin, Olimpii Grudziądz i MKS Kluczbork. W barwach Olimpii zanotował udział w meczach II ligi.

Wiosną w zespole z Łochowa zagra także Samuel Asante. 22-latek to Holender, pochodzący z Ghany. Występuje na pozycji środkowego pomocnika. Do tej pory występował w klubach z Wielkiej Brytanii, m.in w Woking FC, Bromley FC oraz Wealdstone FC.

Asante to kolejne zagraniczne wzmocnienie Sportisu – w zespole z Łochowa grają m.in. Connor Peters, reprezentant Antiguy i Barbudy czy Denis Janu z Mołdawii (zimą do klubu trafił kolejny piłkarz z tego kraju –  David Cemschi) Nową opcją w ataku drużyny prowadzonej przez Roberta Wójcika miał być Wojciech Ruczyński – w styczniu, po 3,5-rocznym pobycie w Zawiszy Bydgoszczy powrócił on do Łochowa, jednak kilka tygodni później podjął decyzję o zakończeniu kariery.

Sportis, podobnie jak pozostałe zespoły IV ligi, wciąż przygotowują się do rundy rewanżowej. We wczorajszym sparingu gracze z Łochowa pokonali Polonię Bydgoszcz 1:0 po bramce Kajetana Wojciechowskiego z rzutu wolnego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments