Bydgoszcz
-2C
Lekkie opady śniegu
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H -1 • L -2
-13C
Nd
-12C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSpotkania z Bobem Budowniczym. W ramach nowego cyklu w Heliosie
helios_hdd_filmoweporanki_bob_851x315px_v1
28.06.2017 | 17:11

Spotkania z Bobem Budowniczym. W ramach nowego cyklu w Heliosie

Na fanów najlepszego budowlańca w bajkowym świecie czeka moc atrakcji.

Na zdjęciu: Fragment grafiki promującej akcję

Fot. mat. pras.

Bob Budowniczy zawsze da radę, Bob Budowniczy nie jest sam – tak rozpoczyna się piosenka towarzysząca opowieściom o przygodach najlepszego budowlańca w bajkowym świecie. Osoby, które jej nie znają lub chciałyby sobie przypomnieć przygody Boba Budowniczego powinny odwiedzić w te wakacje kino Helios w Bydgoszczy.

To własnie tam realizowany jest cykl imprez pod hasłem „Lato z Bobem Budowniczym”. W co drugą niedzielę, specjalnie dla najmłodszych widzów, odbywać się będą Poranki z Bobem Budowniczym, podczas których to właśnie ten bohater zagości na wielkim ekranie. Kolejny seans zaplanowano już na 2 lipca na godz. 10:30. Przed jego rozpoczęciem, od godziny 10:00, w holu kina trwać będą zabawy i animacje przygotowane przez salę zabaw „Domek na drzewie”. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami oraz niespodzianek. Jedną z nich będzie upominek od firmy playmobil rozdawany dzieciom przy wejściu na salę kinową. Każdy bilet będzie kosztować tylko 16 zł.

Osoby, które nie będą mogły przyjść w niedziele, nie stracą szansy obejrzenia filmu. Powtórki niedzielnej bajki odbywać się będą codziennie o godzinie 10:00, aż do następnej niedzieli prezentującej nowe odcinki. Kolejne pokazy odbywać się będą w następujących terminach: 16 lipca, 30 lipca, 13 sierpnia, 27 sierpnia, 3 września.


Powiązane treści