Bydgoszcz
3C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 4 • L 2
3C
Czw
7C
Pt
9C
Sob
11C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleSprawca śmiertelnego potrącenia na Nakielskiej jest już w rękach policji
policja szubin
15.11.2016 | 09:50

Sprawca śmiertelnego potrącenia na Nakielskiej jest już w rękach policji

Postępowanie w tej sprawie prowadzą bydgoscy policjanci.

Na zdjęciu: Komunikaty w mediach odniosły zamierzony skutek.

Fot. wolny dostęp

Wczoraj na naszym portalu zamieściliśmy informację o poszukiwaniu sprawcy śmiertelnego potrącenia na ul. Nakielskiej w Bydgoszczy. Po kilku godzinach kierowca auta sam zgłosił się na policję.

Przypominamy, że do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 17:40 na oświetlonym przejściu dla pieszych przy ul. Nakielskiej 120 w Bydgoszczy. Przez drogę przechodził 34-letni mężczyzna. Jadący ulicą kierowca nie zatrzymał się, potrącił pieszego, a następnie odjechał. Poszkodowany trafił do szpitala, gdzie zmarł.

Poszukiwania sprawcy nie trwały długo. 56-letni kierowca skody wczoraj wieczorem zobaczył informacje o jego poszukiwaniach i sam zgłosił się do Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie. Mężczyzna został zatrzymany. Dzisiaj, 15 listopada, śledczy z bydgoskiego Błonia będą wykonywać dalsze czynności z jego udziałem. – Postępowanie będzie prowadzone w kierunku spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za które, zgodnie z kodeksem, grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności – informuje st. asp. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.


Powiązane treści