Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 12 • L 10
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
11C
Nd
15C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaZDROWIESprzęt stomatologiczny – nowy czy używany? Znajdź korzystną ofertę
25.04.2021 | 09:00

Sprzęt stomatologiczny – nowy czy używany? Znajdź korzystną ofertę

Na zdjęciu: Urządzenie i przystosowanie gabinetu dentystycznego wiąże się z ogromnymi wydatkami.

Fot. mat. autora

Urządzenie i przystosowanie gabinetu dentystycznego wiąże się z ogromnymi wydatkami. Zakup podstawowego sprzętu i materiałów to koszt, sięgający średnio stu tysięcy złotych. Nie każdy dysponuje tak dużym budżetem na start, dlatego coraz więcej stomatologów decyduje się na wyposażenie swojego gabinetu w sprzęt używany. W tym wpisie wyjaśniamy, dlaczego lepszym rozwiązaniem jest kupno nowych urządzeń, niż tych z drugiej ręki.

Żeby gabinet mógł wystartować, będzie potrzebny budżet początkowy

Otwarcie gabinetu dentystycznego to ogromne przedsięwzięcie, o czym wie każdy, kto na poważnie interesuje się tym tematem. Wybieranie dróg na skróty nie jest najlepszym wyborem na początek – sprzęt, jaki znajdzie się w gabinecie stomatologicznym, stanowi wizytówkę firmy. Pacjenci powinni być przyjmowani na nowoczesnym unicie, a leczenie przeprowadzane z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, regularnie poddawanych sterylizacji w autoklawie. Dobrej jakości lampa polimeryzacyjna, solidne piaskarki i niezawodne wiertła dentystyczne również muszą wchodzić w skład wyposażenia gabinetu.

Zamawiając sprzęt do gabinetu stomatologicznego można skorzystać z jednej z licznych ofert, dostępnych na popularnych portalach ogłoszeniowych. Używane wyposażenie do gabinetów jest tam sprzedawane w dużo niższych cenach, niż nowe sprzęty. Niestety, nie są to rzeczy nowe – co widać i czuć. Dlatego znacznie korzystniejszym wyjściem będzie zamówienie tańszego, ale nowego sprzętu. Zamiast wysoce zaawansowanego unitu stomatologicznego można przecież wybrać prostszy system, oferujący nieco mniej udogodnień. W dobrych sklepach internetowych, jak LUBDENT można zamówić wyposażenie cechujące się znakomitą jakością i rozsądnymi cenami. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie dla siebie taki sprzęt, jakiego potrzebuje oraz jaki mieści się w określonym budżecie. Co ważne, nowe wyposażenie jest objęte gwarancją – w razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z usług serwisowych lub wymiany produktu na inny.

Atrakcyjne promocje w sklepach internetowych. Bądź na bieżąco

Wiele sklepów z wyposażeniem stomatologicznym regularnie uruchamia korzystne promocje, w ramach których zainteresowani mogą nabyć sprzęt i akcesoria dużo taniej. Chcąc wyposażyć gabinet w profesjonalne urządzenia, a przy tym nie przepłacić, warto więc zaglądać do takich działów, jak /Promocje/ – na przykład w sklepie LUBDENT. Zakup wysokiej jakości sprzętu w promocyjnej cenie opłaca się dużo bardziej, niż kupno wyposażenia z drugiej ręki. Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą e-sklepu stomatologicznego i wyposaż swój gabinet zgodnie z najwyższymi standardami!


Podobne wpisy

Powiązane treści