Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

SPZOZ w Koronowie szuka zastępcy dyrektora. Ogłoszono już piąty konkurs

Dodano: 19.09.2023 | 09:47

Na zdjęciu: SPZOZ w Koronowie bezskutecznie szuka zastępcy dyrektora

Fot. archiwum IN

Wiele osób w Koronowie narzeka na służbę zdrowia. Gmina ma poważne plany związane z rozbudową budynku ośrodka zdrowia. Tymczasem SPZOZ bezskutecznie szuka zastępcy dyrektora.

Wiele osób w Koronowie ma negatywne zdanie na temat służby zdrowia. Chodzi m.in. o brak specjalistów, dostęp do lekarzy, jakość świadczonych usług. Władze Koronowa mają w planach rozbudowę i przebudowę budynku ośrodka zdrowia przy ul. Paderewskiego. Ma to być duża inwestycja. Według wstępnych założeń nowy budynek ma posiadać minimum 1500 metrów kwadratowych. Na piętrze ma znajdować się sześć gabinetów lekarzy rodzinnych, 11 gabinetów specjalistycznych (poradnia: laryngologiczna, stomatologiczna, reumatologiczna, urologiczna, alergologiczna, neurologiczna, dermatologiczna, kardiologiczna, okulistyczna, ginekologiczny, psychiatria).

Tymczasem SPZOZ bezskutecznie szuka zastępcy dyrektora. Pierwszy konkurs został ogłoszony już 21 lipca 2021 roku. Do teraz nie udało się znaleźć osoby na to stanowisko. Właśnie trwa już piąty konkurs. Wymagany jest m.in. tytuł zawodowy lekarza i co najmniej ośmioletni staż pracy w zawodzie. Oferty można składać do 6 października.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Berlin
Berlin
8 miesięcy temu

A pan Piotr Kazimierski nie może na jedną dziesiątą etatu ?.