Bydgoszcz
-0C
Lekkie opady śniegu
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 0 • L -1
-0C
Pt
0C
Sob
-2C
Nd
-2C
Pon
-2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIStartuje Medyczna Metropolia: dział o zdrowiu bydgoszczan
metropolia medyczna bydgoszcz
01.12.2017 | 21:03

Startuje Medyczna Metropolia: dział o zdrowiu bydgoszczan

Na zdjęciu: Nowy serwis Metropolii Bydgoskiej.pl wystartował 1 grudnia

Fot. MB

„Medyczna Metropolia” to miejsce spotkań pacjentów, lekarzy, farmaceutów, rehabilitantów, kosmetologów i wszystkich innych, którzy są związani z szeroko pojętą medycyną, zdrowym stylem życia.

Nasz nowy dział został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcieliby znaleźć rzetelne informacje o trapiących ich problemach zdrowotnych. Wskazówki, jak zdrowi się odżywiać. Inspiracje dotyczące ćwiczeń fizycznych. Porady lekarzy medycyny estetycznej. Dowiedzieć, jakie są najnowsze wytyczne dotyczące stosowania nowatorskich leków.

Jednocześnie chcemy, aby nasi czytelnicy mieli możliwość zapoznania się z ciekawostkami ze świata medycyny. Najnowszymi technologiami stosowanymi również w stomatologii. Nie każdy na przykład wie, że zapewne już za kilka lat leczenie za pomocą borowania będzie anachronicznym przeżytkiem, a nowe organy może będą hodowane w laboratoriach

Zapraszamy wszystkich, dla których świat wiedzy jest na tyle ciekawy, aby poświęcić chwilę dziennie i zajrzeć na naszą stronę. „Medyczna Metropolia” już działa: zarówno jako strona WWW [KLIKNIJ TUTAJ], jak i powiązany z nią fanpage Facebook: TUTAJ.


Powiązane treści